Povezane vesti

TUŽNA VEST u porodici Šaulić! Ilda izgubila BEBU!

TUŽNA VEST u porodici Šaulić! Ilda izgubila BEBU!

Svet & Skandal 27.07.2020
Pevačica Ilda Šaulić ponovo se suočila sa velikim gubitkom! VELIKI UDARAC ZA CELU PORODICU! Nakon bitke koju je vodila sa koronavirusom, Ilda je izgubila bebu. Sa suprugom Bojanom Vučkovićem već ima ćerkicu Emu i mnogo su se radovali prinovi. Ovo… »
Ispovest ilde Šaulić nakon gubitka bebe: "Zbog ćerke Eme moram biti snažna, svima je govorila da će dobiti batu ili seku"

Ispovest ilde Šaulić nakon gubitka bebe: "Zbog ćerke Eme moram biti snažna, svima je govorila da će dobiti batu ili seku"

Blic 27.07.2020
Pevačica Ilda Šaulić u trećem mesecu trudnoće izgubila je bebu, a kako kaže, uz pomoć svojih najbližih prebrodila je teške trenutke. - Kad se u obzir uzme sve kroz šta sam prošla, dobro sam. Naravno i dalje osećam neke posledice intervencije… »
Ispovest Ilde Šaulić nakon gubitka bebe: Pomirila sam se

Ispovest Ilde Šaulić nakon gubitka bebe: Pomirila sam se

Nova 27.07.2020
Kako je portal Nova.rs juče pisao, Ilda Šaulić je izgubila bebu u trećem mesecu trudnoće, a u intervjuu za magazin "Gloria" između ostalog je otkrila da je uz pomoć najbližih prebrodila ove teške trenutke. “Kad se u obzir uzme sve kroz šta sam… »
Prva ispovest nakon gubitka bebe! Plačem i puštam da bol isteče kroz suze!

Prva ispovest nakon gubitka bebe! Plačem i puštam da bol isteče kroz suze!

Mondo 27.07.2020
Iako je pre nekoliko dana izgubila bebu, pevačica se hrabro pomirila sa situacijom u kojoj se našla i svu pažnju i ljubav usmerila ka kćerki Emi. Iako je pre nekoliko dana izgubila bebu, pevačica se hrabro pomirila sa situacijom u kojoj se našla i… »
Ilda Šaulić o gubitku bebe i korona virusu!

Ilda Šaulić o gubitku bebe i korona virusu!

Svet plus 27.07.2020
Tokom jučerašnjeg dana mediji su preneli vest da je pevačica Ilda Šaulić izgubila bebu. Evo kako se pevačica sada oseća posle svega. "Posledice ću tek osetiti!" Pevačica o gubitku bebe, korona virusu, o smrti oca Šabana... Tokom jučerašnjeg… »

Vesti dana »