Povezane vesti
Poginuo motociklista u Novom Sadu, suvozačica prevezena u bolnicu
RTV 27.07.2020
NOVI SAD - U saobraćajnoj nesreći u Novom Sadu u Bulevaru Evrope, sinoć je poginuo motociklista S. Đ. (34) iz Bezdana. On je vozio motocikl marke "Honda", a prema prvim saznanjima, izgubio je kontrolu nad dvotočkašem i udario u zaštitnu ogradu. Vozač je… »
Na Bulevaru Evrope poginuo motociklista
Moj Novi Sad 27.07.2020
U saobraćajnoj nesreći koja se juče oko 19 sati dogodila u Novom Sadu, na Bulevaru Evrope u pravcu prema Subotici, poginuo je S. Đ. (34) iz Bezdana. Kako prenosi RTV Pink, on je vozio motocikl marke "honda", izgubio je kontrolu nad dvotočkašem i udario u… »
Motociklista poginuo u udesu na Bulevaru Evrope
NoviSad.com 27.07.2020
Novi Sad - Motociklista S. Đ. (34) iz Bezdana poginuo je u udesu koji se juče oko 19 časova dogodio na Bulevaru Evrope. Udes se dogodio pre naplatne rampe „Sever“, u pravcu ka Subotici. Muškarac je vozio motocikl marke „Honda“, a prema prvim saznanjima… »
Vesti dana »
Hapšenje kod Sremske Mitrovice zbog sumnje da je prenosio zarazne bolesti kod životinja i biljaka
RTS pre 23 minutajoš 38 povezanih
Vremenska prognoza: Stabilizacija danas, sutra novo naoblačenje
Naslovi.ai pre 2 satajoš 41 povezana
Đedović Handanović o situaciji na tržištu energenata: Redovan rad rafinerije ključan za održavanje stabilnosti
Kurir pre 4 satijoš 27 povezanih
Rubio: Iran je u velikoj nevolji, ali SAD ostaju otvorene za diplomatiju
Euronews pre 3 satajoš 25 povezanih




