Povezane vesti

Dačić: Beograd nastavlja akcije ako izostane reakcija međunarodne zajednice na najave Prištine

Dačić: Beograd nastavlja akcije ako izostane reakcija međunarodne zajednice na najave Prištine

Novi magazin 27.07.2020
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da će Srbija biti "uzdržana", ali da će nastaviti svoje akcije ako izostane reakcija međunarodne zajednice na najave Prištine o nastavku lobiranja i ukoliko se vidi da se Prišina prijavljuje… »
Dačić: Ne znam da li ostajem na funkciji u novoj Vladi Srbije

Dačić: Ne znam da li ostajem na funkciji u novoj Vladi Srbije

Pravda 27.07.2020
Ne znam da li ostajem na funkciji ministra spoljnih poslova u budućoj Vladi Srbije, nisam pričao o tome sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, rekao je danas šef srpske diplomatije i predsednik SPS-aIvica Dačić. "Dok se ne formira nova vlada, radimo… »
Dačić: Odgovorićemo još uspešnije na akcije Prištine

Dačić: Odgovorićemo još uspešnije na akcije Prištine

Kurir 27.07.2020
Ako Priština obnovi prijave za međunarodne organizacije nastavićemo sa akcijom povlačenja priznanja i bićemo u tome još uspešniji, rekao je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. On je rekao da je za nekoliko godina kontinuiranog rada 18… »
Dačić: Srbija će biti uzdržana i čekaće reakciju međunarodne zajednice na poteze Prištine

Dačić: Srbija će biti uzdržana i čekaće reakciju međunarodne zajednice na poteze Prištine

Novi magazin 27.07.2020
Srbija će, za sada, biti uzdržana i čekaće reakciju međunarodne zajednice na najavu Prištine da će nastaviti kampanju prijavljivanja za članstvo u međunarodnim organizacijama, rekao je danas ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić. Ako te… »
Dačić ostaje na funkciji u novoj Vladi? Šef srpske diplomatije dao odgovor, a onda otkrio mogući scenario za Kosovo

Dačić ostaje na funkciji u novoj Vladi? Šef srpske diplomatije dao odgovor, a onda otkrio mogući scenario za Kosovo

Srbija danas 27.07.2020
Ministar spoljnih poslova ocenio je da je od 2012. godine dosta stvari urađeno i rezultati se vide. Ne znam da li ostajem na funkciji ministra spoljnih poslova u budućoj Vladi Srbije, nisam pričao o tome sa predsednikom Aleksandrom Vučićem, rekao je… »
"Srbija će biti uzdržana i čekati reakciju međunarodne zajednice na poteze Prištine"

"Srbija će biti uzdržana i čekati reakciju međunarodne zajednice na poteze Prištine"

Telegraf 27.07.2020
Ako te reakcije nema, ukoliko se vidi da Priština se prijavljuje u međunarodne organizacije, mi ćemo nastaviti sa našim akcijama i kampanjom za povlačenje priznanja- rekao je ministar spoljnih poslova Srbije. Srbija će, za sada, biti uzdržana i… »

Vesti dana »