Повезане вести

Карантински дани душка тошића у Кини: Анални брис и проверавање сваког крвног зрнца

Карантински дани душка тошића у Кини: Анални брис и проверавање сваког крвног зрнца

Вечерње новости 27.07.2020
ИСКУСНИ срспки дефанзивац Душко Тошић броји последње дане карантинског живота, који води последњих месец и по дана. Некадашњи фудбалер Црвене звезде вратио се у Кину и броји сате до момента када ће моћи да се прикључи… »
Пиштољ је на челу 2 пута дневно, радили су и анални брис: Душко Тошић описао муке с короном у Кини

Пиштољ је на челу 2 пута дневно, радили су и анални брис: Душко Тошић описао муке с короном у Кини

Вести онлине 27.07.2020
Ситуација у Кини и даље није наивна због коронавируса, то је на својој кожи осетио и наш репрезентативац Душко Тошић. Фудбал се опет игра у Кини, али турнирски – 16 екипа подељено је у две групе и после двоструког бод… »
"Пиштољ на чело два пута дневно, узимање аналног: Бриса..." Душко Тошић о карантину у Кини: Сваки дан долазе људи у…

"Пиштољ на чело два пута дневно, узимање аналног: Бриса..." Душко Тошић о карантину у Кини: Сваки дан долазе људи у…

Спортал блиц 27.07.2020
Због пандемије корона вируса која је током јануара „експлодирала” у Кини одложен је и почетка фудбалског шампионата. Уместо крајем фебруара, почео је крајем јула. Игра се турнирски, 16 екипа је подељено у две групе, у… »
Пиштољ је на челу 2 пута дневно, радили су и анални брис: Душко Тошић описао муке с короном у Кини

Пиштољ је на челу 2 пута дневно, радили су и анални брис: Душко Тошић описао муке с короном у Кини

Телеграф 27.07.2020
Невероватне су мере у Кини. Ситуација у Кини и даље није наивна због корона вируса, то је на својој кожи осетио и наш репрезентативац Душко Тошић. Фудбал се опет игра у Кини, али турнирски - 16 екипа подељено је у две групе… »
Душко Тошић у кинеском карантину: Узимали су ми и анални брис!

Душко Тошић у кинеском карантину: Узимали су ми и анални брис!

Мондо 27.07.2020
"Пиштољ за мерење температуре ми стављају на чело двапут дневно", казао је репрезентативац Србије. "Пиштољ за мерење температуре ми стављају на чело двапут дневно", казао је репрезентативац Србије. Због пандемије корона… »

Вести дана »