Povezane vesti

Čeda zvao Vučića posle incidenta pred fizio centrom: Nije mogao da veruje, pitao je zašto? Rekao sam mu to je moj život

Čeda zvao Vučića posle incidenta pred fizio centrom: Nije mogao da veruje, pitao je zašto? Rekao sam mu to je moj život

Kurir 27.07.2020
Lider LDP Čedomir Jovanović rekao je da je nakon prošlonedeljnog incidenta, u kome su učestvovali on i njegova supruga, nazvao predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra policije Nebojšu Stefanovića, zahtevajući da policija "uradi sve po… »
Evo šta je Čeda pričao sa Vučićem nakon incidenta u Fizio centru?

Evo šta je Čeda pričao sa Vučićem nakon incidenta u Fizio centru?

Mondo 27.07.2020
Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir Jovanović otkrio je detalje razgovora sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem nakon incidenta koji je Jovanović napravio u Fizio centru! Predsednik Liberalno demokratske partije (LDP) Čedomir… »
Šta je Vučić rekao Jovanoviću posle incidenta sa reketom?

Šta je Vučić rekao Jovanoviću posle incidenta sa reketom?

Vesti online 27.07.2020
Čedomir Jovanović, lider LDP, otkrio je u razgovoru za sarajevsku „FACE TV“ šta se događalo posle incidenta na Novom Beogradu kada je, kako se sumnja, pretukao direktora „Fizio centra“. – Ovo što se dogodilo u subotu, što stvarno nije bilo… »
Šta je Vučić rekao Čedi nakon incidenta sa reketom

Šta je Vučić rekao Čedi nakon incidenta sa reketom

Nova 27.07.2020
Čedomir Jovanović, lider LDP, otkrio je u razgovoru za sarajevsku "FACE TV" šta se događalo nakon incdenta na Novom Beogradu kada je, kako se sumnja, pretukao direktora "Fizio centra". U opsežnom intervjuu za pomenutu televiziju, Jovanović je… »

Vesti dana »