Povezane vesti
“Kako stvari stoje, šampionat će se održati u Beogradu”
Nova 27.07.2020
Pripreme za Evropsko juniorsko prvenstvo u veslanju idu po planu i kako sada stoje stvari šampionat će se održati u Beogradu 26. i 27. septembra, izjavio je generalni sekretar Veslačkog saveza Srbije (VSS) Nebojša Jevremović. “Prvobitnim planom bilo je… »
Jevremović: Plan nepromenjen, Beograd domaćin EP za juniore
Dnevnik 27.07.2020
BEOGRAD: „Pripreme za Evropsko juniorsko prvenstvo u veslanju idu po planu i kako sada stoje stvari šampionat će se održati u Beogradu 26. i 27. septembra”, izjavio je generalni sekretar Veslačkog saveza Srbije (VSS) Nebojša Jevremović. "Prvobitnim… »
Gensek Veslačkog saveza – Jevremović: Evropsko prvenstvo smo pomerili za septembar
Hot sport 27.07.2020
Generalni sekretar Veslačkog saveza Srbije Nebojša Jevremović govorio o planovima za ovu, zbog pandemije koronavirusa, krajnje nesvakidašnju sezonu. Sa posebnim osvrtom na Evropsko prvenstvo za juniore, koje bi u Beogradu trebalo da bude održano krajem… »
Vesti dana »
Aneli Ahmić u zagrljaju Asminove majke i sestre Maze po licu i teše bivšu snajku, dirljive scene u Eliti nakon finala: "Imale smo lep odnos" (video)
Blic pre 1 satjoš 2 povezane
Zelenski nakon ministra odbrane, smenio i vrhovnog komandanta Oružanih snaga Ukrajine
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Doktorka koja je svojim vozilom prevezla dete za Niš nakon nesreće saniteta iz Vranja, slučajno naišla
OK radio pre 3 satajoš 1 povezana





