Povezane vesti

Vertongen potvrdio da odlazi iz Totenhema

Vertongen potvrdio da odlazi iz Totenhema

Nova 27.07.2020
Jan Vertongen, belgijski fudbaler, potvrdio je da napušta Totenhem posle osam godina provedenih u tom klubu. “Mom vremenu u klubu došao je kraj. Tužan dan iz više razloga. Nedostajeće mi prijatelji koje sam ovde stekao, osoblje koje vodi klub… »
Emotivan oproštaj Vertongena od Totenhema

Emotivan oproštaj Vertongena od Totenhema

Sportske.net 27.07.2020
Vertongen potvrdio da odlazi iz Totenhema. Belgijski fudbaler Jan Vertongen potvrdio je danas da napušta Totenhem nakon osam godina provedenih u tom klubu. "Mom vremenu u klubu došao je kraj. Tužan dan iz više razloga. Nedostajeće mi prijatelji koje… »
Belgijanac posle osam godina napustio London! Rastali se Vertongen i Totenhem, defanzivac se emotivno oprostio od kluba!

Belgijanac posle osam godina napustio London! Rastali se Vertongen i Totenhem, defanzivac se emotivno oprostio od kluba!

Sportal blic 27.07.2020
Belgijski fudbalski reprezentativac Jan Vertongen napustio je Totenhem posle osam godina u londonskom klubu. Završetkom sezone iskusnom defanzivcu su obaveze prema "sparsima" prestale, jer mu je ugovor istekao, a nije došlo do produžetka saradnje. je… »
Tužan dan iz više razloga: Rastanak posle 8 godina!

Tužan dan iz više razloga: Rastanak posle 8 godina!

Mondo 27.07.2020
Od 2012. godine bio je član Totenhema... Od 2012. godine bio je član Totenhema... Prvo je izgubio mesto u startnoj postavi, a onda i u klubu. Žoze Murinjo je odlučio da mu ne ponudi novi ugovor, što znači da će posle osam godina morati da promeni… »
Defanzivac napustio Totenhem posle 8 godina!

Defanzivac napustio Totenhem posle 8 godina!

Telegraf 27.07.2020
Vertongen se navodno seli u Italiju ili ŠPaniju. Belgijski fudbalski reprezentativac Jan Vertongen napustio je Totenhem posle osam godina u londonskom klubu. U Tottenham je stigao 2012. iz Ajaksa i za osam sezona odigrao ukupno 315 utakmica i postigao 14… »

Vesti dana »