Povezane vesti
Austrija: Sindikat traži plaćenu “pauzu od maske”
Nova 28.07.2020
Austrijski sindikat "GPA-DJP" traži plaćenu pauzu u trgovini nakon dva sata rada sa maskom na glavi. “Zaposleni u trgovini obavljaju težak posao pod ovim vrelinama sa maskom i zato im je potrebno rasterećenje”, istakla je šefica sindikata Barbara Tajber… »
Austrija: Sindikat traži plaćenu 'pauzu od maske'
Al Jazeera 28.07.2020
Sindikat traži plaćenu 15-minutnu pauzu u trgovini nakon dva sata rada sa maskom. Austrijski sindikat "GPA-djp" traži plaćenu 15-minutnu pauzu u trgovini nakon dva sata rada sa maskom na glavi. "Zaposleni u trgovini obavljaju težak posao pod ovim… »
Traže plaćenu "pauzu od maske"
RTV 28.07.2020
BEČ - Austrijski sindikat " GPA-djp" traži plaćenu pauzu u trgovini nakon dva sata rada sa maskom na glavi. "Zaposleni u trgovini obavljaju težak posao pod ovim vrelinama sa maskom i zato im je potrebno rasterećenje", istakla je šefica sindikata Barbara… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 2 satajoš 1 povezana

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 3 satajoš 1 povezana