Povezane vesti

Klop izabran za najboljeg trenera Premijer lige

Klop izabran za najboljeg trenera Premijer lige

Politika 28.07.2020
LIVERPUL – Menadžer Liverpula Jirgen Klop izabran je za najboljeg trenera Premijer lige. Nemački stručnjak nagrađen je od kolega menadžera, sasvim zasluženo, jer je Liverpul dominantno osvojio titulu posle 30 godina. Trofej nosi ime legendarnog… »
Ferguson: Oprostiću Klopu što me je zvao u 3.30

Ferguson: Oprostiću Klopu što me je zvao u 3.30

Nova 28.07.2020
Menadžer Liverpula Jirgen Klop izabran je za najboljeg trenera Premijer lige. Nemački stručnjak nagrađen je od kolega menadžera, sasvim zasluženo, jer je Liverpul dominantno osvojio titulu posle 30 godina. Trofej nosi ime legendarnog menadžera… »
Ludi Klop, šta mislite u koliko sati je zvao Ser Aleksa?

Ludi Klop, šta mislite u koliko sati je zvao Ser Aleksa?

Sportske.net 28.07.2020
Nemački trener dobio novo priznanje. Liverpul je prekinuo post dug trideset godina. "Redsi" su završili sezonu sa osvojenih 99 bodova, Džordan Henderson je dobio priznanje novinara za najboljeg fudbalera PL po izboru novinara pobedivši konkurenciju u… »
"Opraštam ti što si me zvao: U 3.30 ujutru"! Klop menadžer godine u Engleskoj, a Ferugson mu čestitao na poseban način…

"Opraštam ti što si me zvao: U 3.30 ujutru"! Klop menadžer godine u Engleskoj, a Ferugson mu čestitao na poseban način…

Sportal blic 27.07.2020
Trener Liverpula Jirgen Klop izabran je za menadžera godine u Engleskoj. Ovo priznanje je očekivano otišlo u ruke nemačkog stručnjaka koji je posle 30 godina Liverpulu doneo dugo željenu šampionsku titulu. je na nagradi koju dodeljuje trenerska… »

Vesti dana »