Povezane vesti
Lokali na Štrandu ponuđeni u zakup
Radio 021 28.07.2020
Gradsko zelenilo ponudilo je u zakup lokale na Štrandu. Kako navode u ovom preduzeću, objekti koji se daju u zakup se nalaze na atraktivnim pozicijama na plaži i do sada su bili među omiljenim mestima za posetioce plaže. Rok za dostavu ponuda je 31. jul… »
Oglas o davanju u zakup poslovnih objekata na Štrandu
RTV 28.07.2020
NOVI SAD - Nadzorni odbor JKP „Gradsko zelenilo“ Novi Sad raspisao je oglas o davanju u zakup poslovnih objekata na kupalištu Štrand u Novom Sadu. Objekti koji se daju u zakup se nalaze na atraktivnim pozicijama na plaži i do sada su bili među omiljenim… »
"GRADSKO ZELENILO": Raspisan oglas o davanju u zakup poslovnih objekata na Štrandu
Moj Novi Sad 28.07.2020
Nadzorni odbor JKP "Gradsko zelenilo" raspisao je oglas o davanju u zakup poslovnih objekata na kupalištu Štrand u Novom Sadu Kako navode iz tog gradskog preduzeća, objekti koji se daju u zakup se nalaze na atraktivnim pozicijama na plaži i do sada su… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza: Danas pre podne prolazno naoblačenje, na krajnjem severu sunčano
Beta pre 4 satijoš 1 povezana

Direktor policije objavio koliko je ljudi učestvovalo na skupovima protiv blokada
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Vučić na Ubu sa građanima protiv blokada: Moj poziv na dijalog ostaje otvoren
Danas pre 8 satijoš 1 povezana