Povezane vesti

"Krčka se" nezadovoljstvo lekara kroz peticiju, krizni štab poziva na jedinstvo

"Krčka se" nezadovoljstvo lekara kroz peticiju, krizni štab poziva na jedinstvo

N1 Info 28.07.2020
Sve češće se može čuti da potpisnici pisma "Ujedinjeni protiv kovida" trpe pritiske zbog javno iznetog stava. Doktorka Saša Ljuština tvrdi da ju je upravo to nateralo da da otkaz u Klinici za ginekologiju i akušerstvo. U međuvremenu podrška… »
Kisić-Tepavčević o peticiji lekara:Normalno da postoje različita mišljenja, u tome nema ništa spektakularno!

Kisić-Tepavčević o peticiji lekara:Normalno da postoje različita mišljenja, u tome nema ništa spektakularno!

Kurir 28.07.2020
BEOGRAD, 28.jula (Tanjug) - Mi lekari smo navikli u određenim momentima da imamo drugačija mišljenja, a u borbi protiv kovid-19 treba da budemo svi ujedinjeni jer drugačije ne možemo da uspemo, istakla je danas pomoćnica direktora Instituta "Batut"… »
Kisić Tepavčević: Pričala sam sa nekima od kolega koji su potpisali peticiju Ujedinjeni protiv kovida

Kisić Tepavčević: Pričala sam sa nekima od kolega koji su potpisali peticiju Ujedinjeni protiv kovida

Danas 28.07.2020
Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje dr Milan Jovanović Batut Darija Kisić Tepavčević izjavila je da nije upoznata sa slučajem lekarke Saše Ljuštine koja je rekla kako je bila prinuđena da da otkaz na Klinici za ginekologiju i… »
Kisić bez komantara o slučaju doktorke Ljuštine

Kisić bez komantara o slučaju doktorke Ljuštine

Nova 28.07.2020
Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević izjavila je da nije upoznata sa slučajem lekarke Saše Ljuštine, koja je rekla kako je bila prinuđena da da otkaz na Klinici za ginekologiju i… »
DS nudi besplatnu pravnu pomoć

DS nudi besplatnu pravnu pomoć

Nova 28.07.2020
Demokratska stranka je od danas stavila svoj pravni tim na raspolaganje lekarima koji su potpisali peticiju za smenu Kriznog štaba i istragu navoda o zataškavanju broja preminulih i zaraženih od korona virusa, kao i svim drugim građanima koji zbog… »
DS stavlja svoj pravni tim na raspolaganje potpisnicima apela za smenu Kriznog štaba

DS stavlja svoj pravni tim na raspolaganje potpisnicima apela za smenu Kriznog štaba

Novi magazin 28.07.2020
Demokratska stranka (DS) saopštila je danas da svoj pravni tim stavlja na raspolaganje lekarima i ostalim građanima koji su potpisali peticiju za smenu članova vladinog Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona virusa u Srbiji a koji su zbog… »
DS nudi pomoć lekarima potpisnicima peticije

DS nudi pomoć lekarima potpisnicima peticije

Nova 28.07.2020
Demokratska stranka je od danas stavila svoj pravni tim na raspolaganje lekarima koji su potpisali peticiju za smenu Kriznog štaba i istragu navoda o zataškavanju broja preminulih i zaraženih od korona virusa, kao i svim drugim građanima koji zbog… »
Doktorka dala otkaz: Neću da trpim pritiske jer sam potpisala pismo lekara

Doktorka dala otkaz: Neću da trpim pritiske jer sam potpisala pismo lekara

Radio 021 28.07.2020
Doktorka Saša Ljuština, potpisnica otvorenog pisma lekara, dala je otkaz na Klinici za ginekologiju i akušerstvo Kliničkog centra Srbije, jer, kako kaže, ne želi da trpi pritiske samo zato što je rekla svoje mišljenje. Dr Ljuština je jedna od… »

Vesti dana »