Povezane vesti

Lekari apeluju da se poštuju mere zaštite

Lekari apeluju da se poštuju mere zaštite

Danas 28.07.2020
Lekari i zdravstveni radnici Kliničko bolničkog centra (KBC) Zvezdara i bolnice u Pančevu pozvali su danas sve građane da poštuju pripisane mere zaštite, posebno nošenje maski, jer je to jedini način da se spreči širenje korona virusa, a… »
Doktorka iz KBC "Zvezdara" ima poruku za koronavirus

Doktorka iz KBC "Zvezdara" ima poruku za koronavirus

RTS 28.07.2020
U KBC "Zvezdara" postoji preko 400 mesta za kovid pacijente. O svima koji dođu u ovu bolnicu se brine više od 600 lekara. U lečenje pacijenata uključeni su svi lekari, pa se o kovid pacijentima brinu i oftalmolozi i transfuziolozi. Koordinator kovid… »
Nije šala: Doktorka iz KBC Zvezdara obratila se uživo koroni

Nije šala: Doktorka iz KBC Zvezdara obratila se uživo koroni

Nova 28.07.2020
Koordinator kovid bolnice i pulmolog u KBC "Zvezdara" dr Nataša Petrović Stanojević gostovala je na Javnom servisu Srbije i ovom prilikom uživo poslala poruku koronavirusu. Doktorka je, govoreći u Jutarnjem programu, navela da je kovid centar u KBC… »
Lekari opet apeluju: "Ako želite da vas lečimo još koji mesec, nemojte govoriti guši me maska"

Lekari opet apeluju: "Ako želite da vas lečimo još koji mesec, nemojte govoriti guši me maska"

Telegraf 28.07.2020
"Budite mudri, pomozite nam, šta vam je teško, stavite masku kada ulazite unutra, nemojte govoriti guši me maska, ne može vas maska da guši više nego medicinske radnike svaki dan" Ministar zdravlja Zlatibor Lončar organizovao je danas neformalni… »
Lončar sa lekarima: Poštujte mere - pomozite onima koji rade u crvenim zonama

Lončar sa lekarima: Poštujte mere - pomozite onima koji rade u crvenim zonama

RTV 28.07.2020
BEOGRAD - Ministar zdravlja Zlatibor Lončar organizovao je danas neformalni sastanak sa zdravstvenim radnicima kovid bolnica KBC Zvezdara i Opšte bolnice Pančevo, a svi zajedno su apelovali na građane da poštujući mere zaštite pomognu onima koji… »

Vesti dana »