Povezane vesti

Legenda bih košarke sada nosi gajbice: Mana mi je što nisam u stranci i nisam fakultet završio za 15 dana!

Legenda bih košarke sada nosi gajbice: Mana mi je što nisam u stranci i nisam fakultet završio za 15 dana!

Hot sport 28.07.2020
Nedavno se u javnosti pojavila fotografija rekordera po broju utakmica u dresu košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, kako raznosi gajbice. Radi se o odličnom košarkašu, koji ima i trenersku diplomu, ali je zbog koronavirusa Samir Lerić bio… »
“Moje mane – nemam ni stranku ni gotov fakultet za 15 dana”

“Moje mane – nemam ni stranku ni gotov fakultet za 15 dana”

Nova 28.07.2020
Regionalnu javnost je žestoko pogodila sudbina koju je doživeo Samir Lerić, rekorder po broju utakmica za košarkašku reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Iako ima bogatu karijeru i trenersku diplomu, za njega u struci nema posla, pa je morao da se… »
On je trener, profesor, čovek koji je igrao na pet šampionata Evrope, legenda košarke, a danas nosi gajbice! "Bilo bi čudno…

On je trener, profesor, čovek koji je igrao na pet šampionata Evrope, legenda košarke, a danas nosi gajbice! "Bilo bi čudno…

Sportal blic 28.07.2020
Pandemija korona virusa je mnoge sportske radnike dovela na rub egzistencije... Rekorder po broju utakmica u reprezentaciji Bosne i Hercegovine, proslavljeni košarkaš (47), morao je da promeni zanimanje kako bi preživeo krizu koju je prouzrokovala… »

Vesti dana »