Povezane vesti

Bufon: Ispunjen cilj sa 10. titulom, dve su nam ukrali

Bufon: Ispunjen cilj sa 10. titulom, dve su nam ukrali

Dnevnik 28.07.2020
TORINO: Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon izjavio je da je srećan što je osvojio 10. šampionsku titulu u Italiji i posebno naglasio da je ponosan jer je "položio sopstveni test" imajući u vidu da nije bio prvi čuvar mreže. "Bilo mi je… »
Legendarni golman: Ukrali su nam dve titule

Legendarni golman: Ukrali su nam dve titule

Nova 28.07.2020
Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon izjavio je da je srećan što je osvojio desetu šampionsku titulu u Italij. On je i posebno naglasio da je ponosan jer je “položio sopstveni test”. Kako je istakao, radi se o tome da nije bio prvi čuvar… »
Bufon: Imao sam cilj da dođem do 10. titule u Seriji a, pošto su nam dve ukrali

Bufon: Imao sam cilj da dođem do 10. titule u Seriji a, pošto su nam dve ukrali

Telegraf 28.07.2020
Golman Juventusa ističe i da je prošao svoj lični test na poziciji drugog čuvara mreže. Legendarni golman Juventusa Đanluiđi Bufon izjavio je da je srećan što je osvojio 10. šampionsku titulu u Italiji i posebno naglasio da je ponosan jer je… »
Bufon: Konačno 10. titula sa Juveom, dve su nam ukrali

Bufon: Konačno 10. titula sa Juveom, dve su nam ukrali

N1 Info 28.07.2020
Golman Juventusa Đanluiđi Bufon otkrio je da je iza njega teška sezona ali da je srećan jer je dostigao svoj cilj. Slavni golman se vratio u Juventus nakon kratkog mandata u Pariz Sen Žermenu i osvojio deseti “Skudeto” sa ekipom "Stare dame"… »
Ukrali su mi dve titule: Bufon otkrio zbog čega je bilo važno da se vrati u Juventus

Ukrali su mi dve titule: Bufon otkrio zbog čega je bilo važno da se vrati u Juventus

Večernje novosti 28.07.2020
LEGENDARNI italijanski golman Đanluiđi Bufon vratio se prošlog leta u Juventus, posle jednogodišnjeg izleta u PSŽ, a posle osvajanja devete uzastopne titule "stare dame", iskusni čuvar mreže je "otvorio dušu". - Srećan sam jer je ovo bila veoma… »
Bufon trese italiju: Pokraliste me, zato sam se vratio!

Bufon trese italiju: Pokraliste me, zato sam se vratio!

Mondo 28.07.2020
Legendarni golman dao izjavu o kojoj bruji Italija. Osvojio je rekordnu 10. titulu, ali i naglasio da su dve ukrali. Legendarni golman dao izjavu o kojoj bruji Italija. Osvojio je rekordnu 10. titulu, ali i naglasio da su dve ukrali. Vest da se Đanluiđi… »

Vesti dana »