Povezane vesti

Maksimović opet u Vojvodini, želi grupnu fazu Lige Evrope

Maksimović opet u Vojvodini, želi grupnu fazu Lige Evrope

Nova 28.07.2020
Fudbalski klub Vojvodina potpisao je dvogodišnji ugovor sa povratnikom Novicom Maksimovićem, dosadašnjim igračem Panioniosa. “Jako sam srećan što sam se vratio. O veličini kluba ne treba mnogo da pričam, jer zna se da je jedan od najvećih u… »
Lalatoviću ispunjena još jedna želja, novo pojačanje!

Lalatoviću ispunjena još jedna želja, novo pojačanje!

Sportske.net 28.07.2020
Vojvodina značajno ojačala sastav nekoliko dana pred početak nove sezone. Fudbalski klub Vojvodina potpisao je danas dvogodišnji ugovor sa povratnikom Novicom Maksimovićem, dosadašnjim igračem Panioniosa. "Jako sam srećan što sam se vratio. O… »
Vojvodina vratila najboljeg igrača iz sezone 2015/16

Vojvodina vratila najboljeg igrača iz sezone 2015/16

Sportski žurnal 28.07.2020
Novica Maksimović je u Vojvodinu došao kao slobodan igrač i zadužio dres sa brojem četiri na leđima. Posle Vladimira Kovačevića, još jedan bivši fudbaler Vojvodine ovog leta se vratio u redove „stare dame“. Potpisivanjem dvogodišnjeg… »
Vojvodina sa proverenim snagama, vratio se ljubimac navijača!

Vojvodina sa proverenim snagama, vratio se ljubimac navijača!

Mondo 28.07.2020
Novi "debi" možda već u petak. Novi "debi" možda već u petak Vojvodina vraća proverene snage! Posle Vladimira Kovačevića, još jedan bivši fudbaler "lala" vratio se ovog leta u klub. Novi-stari član crveno-belih je 32-godišnji Novica… »
Voša dovela pojačanje iz Belgije: Lalatović osnažio odbranu Novosađana za megdane sa "večitima"

Voša dovela pojačanje iz Belgije: Lalatović osnažio odbranu Novosađana za megdane sa "večitima"

Sportal blic 27.07.2020
Dosadašnji fudbaler belgijskog Kortrijka Vladimir Kovačević potpisao je danas dvogodišnji ugovor sa Vojvodinom, saopšteno je na sajtu Novosađana. Iskusni 27-godišnji štoper po treći put u karijeri nosiće dres kluba u kojem je i počeo karijeru i… »

Vesti dana »