Povezane vesti
EPS demantuje da kineske kompanije ne plaćaju struju
Slobodna Evropa 28.07.2020
Javno preduzeće „Elektroprivreda Srbije“ saopštilo je da kineske kompanije redovno izmiruju sva potraživanja prema tom preduzeću, reagujući tako na tvrdnje stranke Liga socijaldemokrata Vojvodine (LSV) da kineske kompanije ne plaćaju električnu energiju… »
EPS objašnjava: Ziđin plaća stare dugove
RTS 28.07.2020
Zbog izveštaja EPS-a o 20 najvećih dužnika po računu za struju u zemlji koji mediji preneli, u kojem se između ostalih navode "Železara Smederevo" i "Srbija Ziđin Bor", to javno preduzeće objašnjava da je reč o zaostalim dugovanjima. "Javno preduzeće… »
Objavljena lista najvećih dužnika za struju u Srbiji
Vesti online 28.07.2020
„Elektroprivreda Srbije“ objavila je spisak od 20 najvećih dužnika po računu za struju u zemlji, a čiji ukupan dug prelazi 19 milijardi dinara. Kako se navodi u izveštaju na sajtu EPS-a, najveći dužnici su na dan 10. juna ove godine bili „Železara… »
EPS: Kineske kompanije plaćaju električnu energiju
N1 Info 28.07.2020
Javno preduzeće "Elektroprivreda Srbije" demantovala je navode generalnog sekretara LSV Bojana Kostreša da kineske kompanije ne plaćaju električnu energiju. "Kompanija Železara Smederevo d.o.o. je u stečaju, pa je celokupan iznos potraživanja prijavljen… »
Vesti dana »
Kreće pravo letnje vreme, temperature još više nego što smo se nadali - na snazi žuti meteoalarm
Nova pre 46 minutajoš 18 povezanih
NBA priznanje za Jokića: Srpski as ponovo među pet najboljih igrača lige
NIN pre 41 minutajoš 15 povezanih
Pad cena nafte u svetu nakon najave o postizanju sporazuma između SAD i Irana
Insajder pre 1 satjoš 10 povezanih
Vuk Cvijić: Veselin Milić na saslušanju tvrdio da u vreme ubistva nije bio u restoranu na Senjaku
N1 Info pre 46 minutajoš 7 povezanih





