Povezane vesti

Stanković je večiti optimista, sada ima i dobar razlog!

Stanković je večiti optimista, sada ima i dobar razlog!

Sportske.net 28.07.2020
Optimizam izlazi iz Dejana Stankovića. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rekao je da je prezadovoljan nakon pobede protiv Borca iz Banjaluke, ali i da se plaši povreda u ovakvim utakmicama. "Prezadovoljan sam kada izađemo sa utakmice na svojim… »
Iz maserske stolice se nije izlazilo, plašio sam se prijateljskih: Stanković o generalki, odbrani...

Iz maserske stolice se nije izlazilo, plašio sam se prijateljskih: Stanković o generalki, odbrani...

Telegraf 28.07.2020
Najvažnije je Stankoviću da nema povreda. Trener fudbalera Crvene zvezde, Dejan Stanković, zadovoljan je partijom protiv Borca iz Banjaluke. Zvezda je pobedila sa 3:0 golovima Spiridonovića, Nikolića i Radulovića, pa je napravljena adekvatna… »
Zvezda spremna za tri fronta: Ubedljiva pobeda protiv Borca i igra koja raduje! (video)

Zvezda spremna za tri fronta: Ubedljiva pobeda protiv Borca i igra koja raduje! (video)

Hot sport 28.07.2020
U generalnoj probi i poslednjoj proveri pred start sezone, Crvena zvezda je savladala banjalučki Borac 3:0 i tako sa maksimalnim učinkom završili pripremni period. Golove su postigli Srđan Spiridonović, Veljko Nikolić i Andrija Radulović… »
“Bitno da su svi izašli na nogama i da nema povreda”

“Bitno da su svi izašli na nogama i da nema povreda”

Nova 28.07.2020
Fudbaleri Crvene zvezde su maksimalnim učinkom završili pripremni period, a trener Dejan Stanković optimista je pred početak nove sezone. Srpski prvak zabeležio je sve četiri pobede, poslednju nad Borcem iz Banjaluke 3:0. Strelci u poslednjoj… »
Stanković se plaši ovakvih utakmica: Samo kad smo na nogama

Stanković se plaši ovakvih utakmica: Samo kad smo na nogama

Mondo 28.07.2020
Trener crveno-belih vidi da igrači usvajaju ono što od njih traži. Trener crveno-belih vidi da igrači usvajaju ono što od njih traži. U poslednjoj pripremnoj utakmici pred početak sezone, Crvena zvezda je rutinski pobedila Borac iz Banjaluke - 3:0… »

Vesti dana »