Povezane vesti

Pupovac: Treba graditi poruku mira

Pupovac: Treba graditi poruku mira

RTS 29.07.2020
Predsednik Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac izjavio je da još nije doneta odluka da li će predstavnik Srba u Hrvatskoj prisustvovati obeležavanju 25. godišnjice Oluje u Kninu, da se o tome još razgovara, ali da nema mnogo vremena… »
Milošević: Sledeće nedelje ću znati da li idem na obeležavanje "Oluje"

Milošević: Sledeće nedelje ću znati da li idem na obeležavanje "Oluje"

RTS 29.07.2020
Potpredsednik hrvatske Vlade Boris Milošević iz Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS), kaže da odluka o njegovom odlasku na proslavu godišnjice akcije "Oluja" još nije doneta, ali da je spreman na svaki gest koji bi poboljšao status srpske… »
Milošević o odlasku na proslavu „Oluje”: Imam želudac za svaki gest koji bi poboljšao status Srba

Milošević o odlasku na proslavu „Oluje”: Imam želudac za svaki gest koji bi poboljšao status Srba

Politika 29.07.2020
ZAGREB – Potpredsednik hrvatske Vlade Boris Milošević iz Samostalne demokratske srpske stranke (SDSS), izjavio je u utorak uveče da odluka o njegovom odlasku na proslavu godišnjice akcije „Oluja” još nije doneta, ali da je spreman na svaki gest… »
Boris Milošević o proslavi godišnjice oluje: Ako je moj dolazak gest, imam želudac za svaki gest

Boris Milošević o proslavi godišnjice oluje: Ako je moj dolazak gest, imam želudac za svaki gest

Kurir 29.07.2020
Potpredsednik hrvatske Vlade Boris Milošević iz Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), izjavio je u utorak uveče da odluka o njegovom odlasku na proslavu godišnjice akcije "Oluja" još nije doneta, ali da je spreman na svaki gest koji bi… »
Imam želudac za sve: Milošević otkrio šta misli o odlasku na proslavu Oluje

Imam želudac za sve: Milošević otkrio šta misli o odlasku na proslavu Oluje

Večernje novosti 28.07.2020
Potpredsednik hrvatske Vlade Boris Milošević iz Samostalne demokratske srpske stranke (SDS S), izjavio je večeras da odluka o njegovom odlasku na proslavu godišnjice akcije ''''Oluja'''' još nije doneta, ali da je spreman na svaki gest koji bi… »

Vesti dana »