Povezane vesti

"Stojim u redu, sve više ljudi dolazi u covid centar, a onda pogledam i počnem da plačem" Milica Torodović se izlečila od…

"Stojim u redu, sve više ljudi dolazi u covid centar, a onda pogledam i počnem da plačem" Milica Torodović se izlečila od…

Blic 29.07.2020
Milica Todorović uradila je dva testa nakon karantina i sada konačno može da se okrene uobičajenim aktivnostima jer je negativna na virus korona. Ipak ističe, iako nije previše brinula tokom izolacije jer je imala lakše simptome virusa, da joj je u… »
Plakala sam od nemoći! Milica o borbi sa koronom! Ovo joj je bilo najgore!

Plakala sam od nemoći! Milica o borbi sa koronom! Ovo joj je bilo najgore!

Mondo 29.07.2020
Pevačica o simptomima bolesti i tome šta je prvo uradila nakon saznanja da je test negativan. Pevačica o simptomima bolesti i tome šta je prvo uradila nakon saznanja da je test negativan. Milica Todorović nakon 20 dana pakla konačno je dobila… »
Ekskluzivno! Milica Todorović o borbi s koronom: Plakala sam zbog nemoći! Ovo su bili prvi simptomi! Čitajte u kuriru

Ekskluzivno! Milica Todorović o borbi s koronom: Plakala sam zbog nemoći! Ovo su bili prvi simptomi! Čitajte u kuriru

Kurir 29.07.2020
Milica Todorović nedavno se, posle tri nedelje pakla, konačno izlečila od koronavirusa, koji je u njenom slučaju bio veoma težak. Pevačica je skoro 20 dana imala visoku temperaturu koju nikako nije mogla da skine, pa čak ni pomoću lekova. Iako je… »

Vesti dana »