Povezane vesti

Plenković kritikovao Milanovića na Tviteru, predsednik Hrvatske odgovorio: To je sigurno napisao neki njegov jazavac

Plenković kritikovao Milanovića na Tviteru, predsednik Hrvatske odgovorio: To je sigurno napisao neki njegov jazavac

Kurir 29.07.2020
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović kaže da ne može da shvati da je premijer Andrej Plenković napisao "takvu glupost", komentarišući kritike koje je premijer na Tviteru izneo na njegov račun. Kaže, međšutim, i da je uveren da Plenković nije… »
Plenković: Milanoviću je dosadno

Plenković: Milanoviću je dosadno

RTS 29.07.2020
Predsednik vlade Hrvatske Andrej Plenković rekao je kako mu se čini da je "predsjedniku države Zoranu Milanoviću malo dosadno", osvrnuvši se time na njegove komentare da je Nacionalni štab Civilne zaštite neustavan te da je sabor iznad Štaba, a da… »
Hrvatski predsednik i premijer se dohvatili za guše!

Hrvatski predsednik i premijer se dohvatili za guše!

Alo 29.07.2020
Premijer Hrvatske Andrej Plenković odgovorio je na jučerašnje poruke predsednika Zorana Milanovića, koji je komentarisao premijerovu izjavu da "reciklira stvari oko Nacionalnog štaba". "Meni se čini da je on tek sada shvatio na kakvoj je dužnosti… »
Plenković o Milanoviću: Čini mi se da je on tek shvatio na kakvoj je dužnosti

Plenković o Milanoviću: Čini mi se da je on tek shvatio na kakvoj je dužnosti

Večernje novosti 29.07.2020
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković odgovorio je na jučerašnje poruke predsednika Zorana Milanovića, koji je komentarisao premijerovu izjavu da "reciklira stvari oko Nacionalnog štaba". "Meni se čini da je on tek sada shvatio na kakvoj je dužnosti… »
"Milanović je tek sad shvatio na kakvoj je dužnosti": Sevaju varnice između Plenkovića i predsednika

"Milanović je tek sad shvatio na kakvoj je dužnosti": Sevaju varnice između Plenkovića i predsednika

Telegraf 29.07.2020
Predsednik i premijer Hrvatske putem medija "razmenjuju packe" Premijer Hrvatske Andrej Plenković odgovorio je na jučerašnje poruke predsednika Zorana Milanovića, koji je komentarisao premijerovu izjavu da "reciklira stvari oko Nacionalnog štaba". -… »

Vesti dana »