Povezane vesti
U Belorusiji uhapšene 33 osobe, navodno su ruski plaćenici
Dnevnik 29.07.2020
MINSK: U Belorusiji su uhapšena 33 ruska državljanina, za koje se navodi da su članovi ruske grupe privatnih vojnih plaćenika "Vagner". Do hapšenja je došlo nakon što je 200 članova te grupe ušlo u Belorusiju, izjavio je neimenovani policijski izvor, a… »
Belorusija: Uhapšena 33 ruska vojna plaćenika
RTS 29.07.2020
Policija u belorusiji uhapsila je 33 državljanina Rusije, za koje tvrdi da su članovi ruske privatne vojne kompanije "Vagner". Beloruska policija je saopštila da je u zemlju ušlo 200 članova kompanije "Vagner", navodi agencija Belta, preneo je Rojters. U… »
Vesti dana »

UŽIVO Studenti i građani ispred Filozofskog u Novom Sadu: Policija blokira ulaz, studenti saopštili zahteve za održavanje ispita (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 37 povezanih

Prvi meč Evrobasketa i odmah je pao tri decenije star rekord Hrvata i Rusa
Sportski žurnal pre 31 minutajoš 64 povezane

"Večeras se ponovo dogodio napad na policajce": Dačić o incidentu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu: Policija je došla na poziv dekana
Blic pre 31 minutajoš 36 povezanih

Zelenski: Rusija nastavlja da ignoriše apele za obustavu nasilja i razaranja
NIN pre 5 satijoš 32 povezane

„Srbija – evropska Severna Koreja“: Hrvatski mediji o razgovorima direktora Telekoma i UG o smeni direktorke UM
Cenzolovka pre 1 satjoš 22 povezane