Povezane vesti

Vučenić u “Među nama”: Institucije preuzele ulogu tabloida

Vučenić u “Među nama”: Institucije preuzele ulogu tabloida

Nova 29.07.2020
Novinarka Danica Vučenić bila je gošča emisije Među nama. U razgovoru sa Radom Đurić jedna od glavnih tema bila je i vest o tome da je Uprava za sprečavanje pranja novca pri Ministarstvu finansija sačinila spisak medijskih radnika i nevladinih… »
Stepanović: Mali da objasni odakle mu 24 stana

Stepanović: Mali da objasni odakle mu 24 stana

Nova 29.07.2020
"Bila sam iznenađena što nam na spisku za proveru finansija, jer da je nešto bilo sumnjivo, banka bi dala signal upravi, kao što je dužna po zakonu. Neverovatno bi mi bilo da ne znam gde živim, a pošto znam, ništa me ne može iznenaditi", rekla je… »
Ministar Mali o izjavi direktorke Biznis info grupe: Nemam problem s proverama nadležnih organa, nemam šta da krijem

Ministar Mali o izjavi direktorke Biznis info grupe: Nemam problem s proverama nadležnih organa, nemam šta da krijem

Kurir 29.07.2020
Ministar finansija Siniša Mali osvrnuo se danas na izjavu direktorke Biznis info grupe Biljane Stepanović koja se tiče analiza koje sprovodi Uprava za sprečavanje pranja novca i njegove imovine. “Uvažena gospođo Stepanović, odavno sam dokazao da… »
Češljaju se finansije 4 ministra: Pod lupom ministarstva NVO, pojedinci i brojne organizacije (Kurir TV)

Češljaju se finansije 4 ministra: Pod lupom ministarstva NVO, pojedinci i brojne organizacije (Kurir TV)

Kurir 29.07.2020
Uprava za sprečavanje pranja novca pri Ministarstvu finansija zatražila od banaka uvid u sve transakcije od 1. januara 2019. godine za 20 pojedinaca i 37 organizacija ili udruženja. Na spisku za proveru nalaze se i četiri ministra. OVDE MOŽETE… »

Vesti dana »