Povezane vesti

Priji hoće da plate da ih provoza na jahti: Oko nje sve sam luksuz, a neće joj biti dobro od bezobraznih komentara! Foto

Priji hoće da plate da ih provoza na jahti: Oko nje sve sam luksuz, a neće joj biti dobro od bezobraznih komentara! Foto

Kurir 29.07.2020
Aleksandra Prijović opustila se na luksuznoj jahti, a nije očekivala da će ispod fotografije dobiti ovaj broj "bezobraznih" komentara. Pevačica je sela na mesto vozača kako bi sudeći prema fotografiji, vozila jahtu i zauzela je izazovnu pozu u… »
"Platio bih da me voziš": Aleksandra Prijović na jahti za kormilom! Ponela kupaći sa tračicama, a prizor - boli glava

"Platio bih da me voziš": Aleksandra Prijović na jahti za kormilom! Ponela kupaći sa tračicama, a prizor - boli glava

Blic 29.07.2020
Poznata pevačica Aleksandra Prijović nalazi se u Monaku, a svoje pratioce svakodnevno obaveštava gde se kreće i šta radi. Aleksandra je na Instagram postavila sliku sa jahte, koja se jako dopala njenim obožavateljima. U prvom planu su njene obline u… »
"Au, brate! Top model" Aleksandra Prijović napravila ršum na internetu! Grudi u uskom kupaćem, izgleda kao avion

"Au, brate! Top model" Aleksandra Prijović napravila ršum na internetu! Grudi u uskom kupaćem, izgleda kao avion

Blic 28.07.2020
Pevačica Aleksandra Prijović nalazi se u Monaku, a svojim pratiocima je iz ove zemlje pokazala novu sliku, na koju je malo ko ostao ravnodušan. Aleksandra je ovom fotkom napravila haos na društvenim mrežama, pa komentari "pljušte" sa svih strana… »

Vesti dana »