Povezane vesti

Oglasila se vlasnica odbeglog pitona: Moj sin se često šeta sa njim po naselju, a komšije žele da se slikaju sa Zoe!

Oglasila se vlasnica odbeglog pitona: Moj sin se često šeta sa njim po naselju, a komšije žele da se slikaju sa Zoe!

Kurir 30.07.2020
U ponedeljak je nestao kraljevski piton u Markuševcu i još nije nađen, a vlasnica je preko Azila Dumovec zatražila pomoć u pronalasku njene pitonke Zoe. Vlasnica Viktorija Tvorek je ispričala kako je Zoe nestala. "Zoe se šetala po dvorištu i ja… »
Zagreb na nogama, potraga za odbeglim kraljevskim pitonom: Sunčao se u dvorištu, pa odgmizao kada vlasnica nije gledala

Zagreb na nogama, potraga za odbeglim kraljevskim pitonom: Sunčao se u dvorištu, pa odgmizao kada vlasnica nije gledala

Kurir 30.07.2020
U Zagrebu je nestao kraljevski piton iz dvorišta vlasnice i još nije pronađen. "Iz Markuševečke Trnave odlutala je ženka kraljevskog pitona. Zove se Zoe, ima tri godine i duga je oko metar. Sunčala se u bašti, ali kad je njena vlasnica nakratko… »
Još traje potraga za kraljevskim pitonom: Krsta zmiju često šetao po kraju, čuva i guštera Miljenka

Još traje potraga za kraljevskim pitonom: Krsta zmiju često šetao po kraju, čuva i guštera Miljenka

Telegraf 30.07.2020
Piton Zoe zadao ozbiljnu glavobolju vlasnicima kada je pobegao iz dvorišta. U ponedeljak je nestao kraljevski piton u zagrebačkom naselju Markuševcu i još nije nađen, a vlasnica je preko Azila Dumovec zatražila pomoć u pronalasku njene pitonke Zoe… »

Vesti dana »