Повезане вести
НАСА лансирала ровер на Марс у потрази за знаковима живота
Слободна Европа 30.07.2020
Америчка свемирска агенција НАСА послала је у четвртак мисију на Марс, путем које ће на овај планет послати уређај за претраживање тла, односно трагове евентуалног древног живота микроба. Циљ ове мисије је послати на Марс пети… »
НАСА мисија која повезује Марс и БиХ
Глас Америке 30.07.2020
У оквиру астробиолошке мисије “Марс 2020”, НАСА је из зрачне базе Цапе Цанаверал на Флориди у четвртак лансирала ровер Персеверанце (Истрајност). Седам мјесеци касније ровер ће слетјети на кратер на површини Марса по имену Језеро… »
НАСА лансира ровер на Марс, трага за знацима живота
Ал Јазеера 30.07.2020
Мисија је коштала 2,4 милијарде долара; Очекује се да ће ровер стићи на Марс у фебруару наредне године. НАСА ће лансирати ровер нове генерације Персеверанце на Марс, који ће на тој планети истражити трагове потенцијалног… »
Вести дана »
Мали на форуму БЕЛТАЛКС: Србија више него удвостручила БДП по глави становника
НИН пре 0 минутајош 17 повезаних
Надзорни одбор донео велику одлуку: Србин нови председник управе БМВ-а
Еуроневс пре 15 минутајош 14 повезаних
Временска прогноза за Србију у децембру 2025: стабилно време са маглом и топлим данима
Наслови.аи пре 5 минутајош 17 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 25 минутајош 29 повезаних
МУП не одустаје: Расписао нови конкурс за 900 полазника основне полицијске обуке у Сремској Каменици
Данас пре 1 сатјош 12 повезаних



