Povezane vesti

Stigla potvrda: Jedan od najmlađih debitanata u istoriji Vojvodine na pozajmici u Inđiji!

Stigla potvrda: Jedan od najmlađih debitanata u istoriji Vojvodine na pozajmici u Inđiji!

Hot sport 30.07.2020
Mladi fudbaler Vojvodine Mihajlo Nešković (20) narednu polusezonu provešće na pozajmici u ekipi Inđije. Nešković je ranije bio član mlađih kategorija Vojvodine, a za prvi tim je debitovao u sezoni 2016/17, kao jedan od najmlađih debitanata u… »
Da li će Partizan uspeti da ga zadrži: Markec otkrio koji fudbaler crno-belih ima ponude, a i koja mu je najveća želja!

Da li će Partizan uspeti da ga zadrži: Markec otkrio koji fudbaler crno-belih ima ponude, a i koja mu je najveća želja!

Hot sport 30.07.2020
Svuda pođi, kući dođi. Tako je među crno-belima u prošloj sezoni okarakterisan povratak Lazara Markovića u redove crno-belih. Momak koji je u Partizanu osvojio dve titule (2012, 2013), odigrao 115 utakmica i postigao dvadeset šest golova i za kojeg… »
Markec: "Zdjelar igrač za 'lige petice', san mi je Partizan - Liverpul"

Markec: "Zdjelar igrač za 'lige petice', san mi je Partizan - Liverpul"

Sportske.net 30.07.2020
Lazar Marković govorio je za sajt kluba pred start nove sezone. Momak koji je u Partizanu osvojio dve titule (2012, 2013), odigrao 115 utakmica i postigao dvadeset šest golova i za kojeg šef Milošević kaže da je najveće pojačanje crno-belih shodno… »
Muzika za uši navijača Partizana – Lazar Marković: Spreman sam!

Muzika za uši navijača Partizana – Lazar Marković: Spreman sam!

Mozzart sport 30.07.2020
„Dobro sam odradio pripreme“, kaže brzonogi napadač. Najveće pojačanje za novu sezonu Partizan bi mogao da dobije iz – svojih redova. Oči fanova crno-belih su usmerene na Lazara Markovića, koji je blistao na pripremama, pogotovo na generalnoj… »
"Navijam za mitra! Voleo bih da se Partizan i Liverpul sretnu u Ligi šampiona" Lazar Marković puca od samopouzdanja pred novu…

"Navijam za mitra! Voleo bih da se Partizan i Liverpul sretnu u Ligi šampiona" Lazar Marković puca od samopouzdanja pred novu…

Sportal blic 30.07.2020
Prošle sezone u Humskoj su povratak Lazara Markovića u crno-belo jato označili kao najbitniji transfer. Momak koji je u osvojio dve titule (2012, 2013), odigrao 115 utakmica i postigao dvadeset šest golova takav epitet je dobio shodno veličini… »

Vesti dana »