Povezane vesti
Avio-gigant smanjuje proizvodnju: Prihodi im pali za 55 odsto, imaju gubitke od milijardu evra
Kurir 30.07.2020
Evropski proizvođač aviona "Erbas" najavio je danas novo smanjenje proizvodnje svog modela A350, pošto je u drugom kvartalu zabeležio veći gubitak od očekivanog zbog globalne pandemije Kovid-19. Kompanija je u periodu april-jun ostvarila poslovni gubitak… »
Kriza auto-indistrije: Folksvagen u gubitku 800 miliona evra u prvom polugodištu
Večernje novosti 30.07.2020
NEMAČKI Folksvagen (VW) izvestio je danas da je u prvoj polovini 2020. zabeležio operativni gibitak od 800 miliona evra (940 miliona dolara) zbog velikog pada prodaje automobila usled pandemije korona virusa, i da je srezao dividendu za 2019. godinu. U… »
Gubitak VW-a od 800 miliona u prvoj polovini godine
Al Jazeera 30.07.2020
U istom periodu prošle godine, VW je poslovao sa dobitkom od 10 milijardi eura. Njemački Volkswagen (VW) objavio je danas kako je u prvoj polovini 2020. godine zabilježio operativni gubitak od 800 miliona eura (940 miliona američkih dolara) zbog velikog… »
Vesti dana »
U Srbiji danas i do 42 stepena: RHMZ upozorava na visok rizik od požara
Danas pre 14 minutajoš 26 povezanih
Požar kod Magliča lokalizovan, na Stolovima pod kontrolom, vatra tokom noći prošla pored Šušare u Deliblatskoj peščari
Insajder pre 24 minutajoš 12 povezanih
Mali: "Prijava za novčanu pomoć od 6.000 dinara počinje 7. septembra"; Evo kako da se prijavite VIDEO
B92 pre 1 satjoš 8 povezanih





