Povezane vesti

Ibrahimović: Ja sam kao Bendžamin Baton

Ibrahimović: Ja sam kao Bendžamin Baton

N1 Info 30.07.2020
Zlatan Ibrahimović, švedski napadač i igrač Milana, za dva meseca će napuniti 39 godina, ali to nije prepreka za rušenje rekorda. U sredu je ostvario novi poduhvat na gostovanju Sampdoriji u Đenovi. Postigao je dva gola u pobedi svog kluba od 4:1 i… »
Ibrahimović: Ja sam kao Bendžamin Baton, samo što sam uvek bio mlad

Ibrahimović: Ja sam kao Bendžamin Baton, samo što sam uvek bio mlad

Vesti online 30.07.2020
Godine mu ne smetaju i još ne namerava da prestane da igra fudbal pa pregovara o novom ugovoru sa Milanom. Iako će za dva meseca napuniti 39 godina, Zlatan Ibrahimović i dalje ruši rekorde, a sinoć je došao do novog koji će teško biti oboren… »
Zlatan: Ja sam kao Bendžamin Baton

Zlatan: Ja sam kao Bendžamin Baton

Nova 30.07.2020
Zlatan Ibrahimović, napadač Milana, prezadovoljan je posle nova dva gola koje je postigao u pobedi "roso-nera" nad Sampdorijom u Đenovi (4:1). Iskusni švedski napadač, koji ima 38 godina, rekao je za sebe da je kao “Bendžamin Baton”, iz čuvenog… »
Znate da je on sam po sebi neobičan: Slučaj... Ako pitate Zlatana Bendžamin Baton postoji! Preziva se Ibrahimović!

Znate da je on sam po sebi neobičan: Slučaj... Ako pitate Zlatana Bendžamin Baton postoji! Preziva se Ibrahimović!

Sportal blic 30.07.2020
Zlatan Ibrahimović je Bendžamin Baton! Šveđanin se posle još jedne sjajne partije i dva gola na meča protiv Sampdorije (4:1 za Milan) našalio da nije toliko star, već da sa godinama postaje mlađi. Ibra u oktobru puni 39 godina, ali razmišlja o… »

Vesti dana »