Povezane vesti
Korona umire u vodi, na sobnoj temperaturi, za 72 sata
Nova 30.07.2020
Stručnjaci ruskog Državnog istraživačkog centra za virusologiju i biotehnologiju "Vektor" sproveli su studiju o sposobnosti da koronavirusa da živi u vodi. Oko 99,9 odsto njegovih čestica ugine na sobnoj temperaturi vode za 72 sata, saopštila je pres… »
Stručnjaci o koroni: Virus ugine u vodi na sobnoj temperaturi za 72 sata
Kurir 30.07.2020
Stručnjaci Državnog istraživačkog centra za virusologiju i biotehnologiju Vektor sproveli su studiju o sposobnosti korona virusa da živi u vodi. Oko 99,9 odsto njegovih čestica ugine na sobnoj temperaturi vode za 72 sata, saopštila je pres služba Savezne… »
Korona virus ugine u vodi na sobnoj temperaturi za 72 sata
Al Jazeera 30.07.2020
Dokazano je da se virus u dehlorisanoj i slanoj vodi ne razmnožava, ali se može sačuvati, kažu stručnjaci. Stručnjaci Državnog istraživačkog centra za virusologiju i biotehnologiju Vektor u Rusiji sproveli su studiju o sposobnosti korona virusa da živi u… »
Vesti dana »
Istoričar Ćurčić: Orban imao srdačne odnose i sa Đinđićem, Koštunicom i Tadićem
Pravo u centar pre 21 minutajoš 175 povezanih
Za sat vremena počinje blokada Ormuza! Ovako bi mogla da izgleda: Američka vojska bi poslala upozorenje, ako ne poslušaju - kreće upad na brodove
Blic pre 16 minutajoš 53 povezane
Devojka povređena kod Aleksinca u životnoj opasnosti, vozaču određen pritvor
NIN pre 2 satajoš 28 povezanih
Peter Mađar kreće u obračun s Orbanovim sistemom: Pozivam sve "marionete" da podnesu ostavke
NIN pre 1 satjoš 37 povezanih




