Povezane vesti

Partizan doveo dvojicu igrača pa ih prosledio u Mladost

Partizan doveo dvojicu igrača pa ih prosledio u Mladost

Mozzart sport 31.07.2020
Na kaljenje... Filip Barna (21) i Trej Dreksel (23), novi su košarkaši Partizana. Oni će naredne sezone igrati u KK Mladost iz Zemuna, kao pozajmljeni igrač, objavili su crno-beli na zvaničnom sajtu. Dvojica bekova, potpisali su ugovore sa… »
Luković: Muta me nije hteo, dao je prednost Gagiću, Šaliću i Obradu Tomiću

Luković: Muta me nije hteo, dao je prednost Gagiću, Šaliću i Obradu Tomiću

Mondo 31.07.2020
"U Beogradu samo Partizan", o Mornarovom napadu na Evroligu i sjajnom odnosu Barana prema njemu. "U Beogradu samo Partizan", o Mornarovom napadu na Evroligu i sjajnom odnosu Barana prema njemu Centar Mornara Uroš Luković, jedan od najboljih centara ABA… »
Luković: Muta me nije hteo u Partizanu

Luković: Muta me nije hteo u Partizanu

Nova 31.07.2020
Uroš Luković je tokom godina uspeo da postane jedan od najboljih centara ABA lige. Nekada veliki talenat se posle godina lutanja našao na glavnoj sceni pošto je postao član Partizana, ali u svom voljenom klubu nije mogao da ostane. Razlog je bio… »
Luković otvoreno: Muta Nikolić me nije želeo u Partizanu, uveren sam da sam bolji od pojedinih u reprezentaciji!

Luković otvoreno: Muta Nikolić me nije želeo u Partizanu, uveren sam da sam bolji od pojedinih u reprezentaciji!

Hot sport 31.07.2020
Veliki partizanovac i košarkaš Mornara iz Bara u Beogradu se individualno priprema za novu sezonu. U Srbiji će se pripremati još najmanje dve nedelje, a potom sledi povratak u Bar, gde 17 avgusta kreću pripreme za novu sezonu. – Trčanje, tegovi… »
Poslati na kaljenje: Partizan poslao dvojicu košarkaša na pozajmicu!

Poslati na kaljenje: Partizan poslao dvojicu košarkaša na pozajmicu!

Hot sport 31.07.2020
Tek što su sa Partizanom potpisali ugovor, Filip Barna (21) i Trej Dreksler (23) poslati su na pozajmicu. Njih dvojica će naredne sezone u ekipi Mladost iz Zemuna nastupati kao pozajmljeni igrači saopštio je Partizan. – Filip Barna i Trej Dreksel su… »
Uroš Luković: Muta me nije hteo u Partizanu, prednost su dobili Gagić, Šalić, Tomić...

Uroš Luković: Muta me nije hteo u Partizanu, prednost su dobili Gagić, Šalić, Tomić...

Sportski žurnal 31.07.2020
Barani su možda i jedini u regionu isplatili svih 10 plata bez obzira na pandemiju korona virusa. Uroš Luković, centar Mornara iz Bara i nesuđeni reprezentativac Srbije u rodnom Beogradu individualno se priprema za novu sezonu. - Trčanje, tegovi… »

Vesti dana »