Povezane vesti
Jovanović: Istraživanja će dati zaključke o posledicima virusa kovid
Dnevnik 31.07.2020
Direktorka Instituta "Batut" Verica Jovanović naglasila je da kovid virus ne preskače ni jednu ciljnu populacionu grupu, te da niko nije pošteđen kada je u pitanju dejstvo virusa. BEOGRAD: Direktorka Instituta "Batut" Verica Jovanović kazala je da će… »
Strašno: Posle korone trećina žena neplodna, kod muškaraca još gore!
Mondo 31.07.2020
Otkrivene užasne posledice korona virusa na plodnost muškaraca i žena... Otkrivene užasne posledice korona virusa na plodnost muškaraca i žena... Istraživanje koje sprovodi dr Dragana Bojović Jović od maja na malom uzorku od 30 žena i 15 muškaraca koji… »
Užasno: Korona izaziva sterilitet kod žena i muškaraca! Čitajte u kuriru
Kurir 31.07.2020
I kod žena i kod muškaraca koji su preležali kovid 19 drastično smanjena mogućnost da ostave potomstvo, a kod nekih ne postoje ni šanse za to, pokazuju preliminarni rezultati studije dr Dragane Bojović Jović iz „Narodnog fronta“. Korona izaziva… »
Vesti dana »
Delegacija Odbora za spoljne poslove EP nakon posete Skupštini Srbije sastala se sa predstavnicima akademske zajednice i ministrom Starovićem (foto)
Blic pre 2 satajoš 57 povezanih
Mediji: OFAK produžio licencu NIS-u do 20. februara, bez potvrde iz Vašingtona
BBC News pre 1 satjoš 29 povezanih
Stigao odgovor - OFAC produžio licencu za rad NIS-a do 20. februara
Bloomberg Adria pre 48 minutajoš 46 povezanih
Deo opozicije posle sastanka sa delegacijom EP: Problemi u pravosuđu i medijima, represija prema građanima
RTS pre 4 satijoš 25 povezanih




