Povezane vesti

Peres: Najteži dani u karijeri, tužan sam...

Peres: Najteži dani u karijeri, tužan sam...

N1 Info 31.07.2020
Posle dobijanja pozitivnog testa na koronavirus, zbog kojeg neće voziti na trci za Veliku nagradu Britanije, vozač Rejsing Pointa Serhio Peres kaže da su mu to najtužniji dani u karijeri. U četvrtak je otkriveno da je Meksikanac zaražen… »
Zvanično: Hilkenberg menja Peresa na Silverstonu

Zvanično: Hilkenberg menja Peresa na Silverstonu

N1 Info 31.07.2020
Nemački vozač Niko Hilkenberg i zvanično će odmeniti Serhija Peresa u Rejsing Point timu tokom vikenda za Veliku nagradu Britanije. Peres zbog koronavirusa propušta takmičenje na stazi Silverston, pošto je u četvrtak dobio pozitivan test. U… »
Veteran se nakratko vraća u Formulu 1: Izgleda nestvarno

Veteran se nakratko vraća u Formulu 1: Izgleda nestvarno

Nova 31.07.2020
Rejsing point je brzo reagovao posle saznanja da je Meksikanac Serhio Peres zaražen koronavirusom i objavio je povratak Nika Hulkenberga (32) u Formulu 1. “Bio sam na putu za Nirnbergring za drugi projekat kada je stigao poziv, što je bilo pre manje… »
Hulkenber vozi umesto zaraženog Pereza u Silverstonu

Hulkenber vozi umesto zaraženog Pereza u Silverstonu

Mozzart sport 31.07.2020
Prvi slučaj Kovida 19 među vozačima Formule 1, iskusni Nemac alternativa Meksikancu u Rejsing Pointu. Ferštapen najbrži na prvom treningu za VN Velike Britanije. Nakon vesti da se među vozačima Formule 1 pojavio prvi pozitivan test na virus korona… »
Oglasio se vozač f1: Ne zna gde se zarazio korona virusom

Oglasio se vozač f1: Ne zna gde se zarazio korona virusom

Mondo 31.07.2020
Vozač Rejsing point tima Serhio Perez posle pozitivnog testa na Covid-19 poručio da mu je to "najtužniji dan u karijeri" Vozač Rejsing point tima Serhio Perez posle pozitivnog testa na Covid-19 poručio da mu je to "najtužniji dan u karijeri" Serhio… »
Korona-frka u formuli 1! Inficiran prvi vozač, odmah je poslat u samoizolaciju, umesto njega uleće čuveni nemac?

Korona-frka u formuli 1! Inficiran prvi vozač, odmah je poslat u samoizolaciju, umesto njega uleće čuveni nemac?

Sportal blic 31.07.2020
Formula 1 doživela je prvi slučaj inficiranja jednog od vozača novim korona virusom. Rejsing Pointov Serhio Perez bio je pozitivan na testiranju i propustile britanski grand pri ovog vikenda. Meksikanac je prvi koji će iz tih razloga morati da… »

Vesti dana »