Povezane vesti

Civilni helikopter prinudno sleteo kod Jakova, nema povređenih

Civilni helikopter prinudno sleteo kod Jakova, nema povređenih

Radio 021 31.07.2020
Civilni helikopter Gazela prinudno je sleteo u blizini Jakova zbog tehničkih problema, a tom prilikom nije bilo povređenih ili veće štete, potvrđeno je agenciji Beta u MUP-u Srbije. Reč je o helikopteru u privatnom vlasništvu, a u momentu sletanja… »
Pilot sprečio tragediju! Helikopter prinudno sleteo kod Beograda

Pilot sprečio tragediju! Helikopter prinudno sleteo kod Beograda

Srbija danas 31.07.2020
Prilikom sletanja niko nije povređen i nije došlo do bilo kakvih većih incidenata i štete. Jedan helikopter prinudno je sleteo danas oko podneva između Jakova i Boljevaca. - Radi se o civilnom helikopteru. Nakon poletanja pilot je javio da ima… »
Prinudno sletanje u Beogradu: Pilot poleteo, a onda shvatio da ima problem sa helikopterom

Prinudno sletanje u Beogradu: Pilot poleteo, a onda shvatio da ima problem sa helikopterom

Blic 31.07.2020
Jedan helikopter morao je prinudno da sleti oko podneva na području između Jakova i Boljevaca. - U pitanju je civilni helikopter. Pilot je bio sam u letelici, shvatio je da ima neki problem sa helikopterom te se prizemljio za svaki slučaj - potvrđuju… »
Helikopter prinudno sleteo: Pilot imao problem, bio sam u letelici

Helikopter prinudno sleteo: Pilot imao problem, bio sam u letelici

Večernje novosti 31.07.2020
JEDAN helikopter prinudno je sleteo danas oko podneva između Jakova i Boljevaca. Iz MUP kažu da je do prinudnog sletanja došlo kada je pilot primetio da ima problem. - Bio je sam u helikopteru kada je sleteo i na svu sreću, niko nije povređen - kažu… »

Vesti dana »