Povezane vesti

Anabela je gledala lunu dok se fotkala s mladenom! A evo šta kaže o famoznom poljupcu ćerke i bivšeg: Očajna sam!

Anabela je gledala lunu dok se fotkala s mladenom! A evo šta kaže o famoznom poljupcu ćerke i bivšeg: Očajna sam!

Kurir 31.07.2020
Nakon što su osvanule zajedničke fotografije Lune Đogani i bivšeg dečka njene majke, Mladena Radulovića, na kojima su oni po mišljenju mnogih i previše bliski, Anabela Atijas se oglasila pa otkrila svoju stranu priče. Pevačica, inače, trenutno… »
Anabela se oglasila nakon što su isplivale fotke Lune i njenog bivšeg: "očajna sam!"

Anabela se oglasila nakon što su isplivale fotke Lune i njenog bivšeg: "očajna sam!"

Blic 31.07.2020
Anabela Atijas oglasila se nakon fotografija na kojima se nalazi njena ćerka Luna sa njenim bivšim dečkom Mladenom Radulovićem, a na kojima su njih dvoje, prema mišljenju mnogih, suviše bliski. Luna Đogani nedavno je izjavila da ju je Mladen nakon… »
Anabele nakon Luninih fotki sa Mladenom: "Teško sve podnosim, je l' treba da se ubijem?"

Anabele nakon Luninih fotki sa Mladenom: "Teško sve podnosim, je l' treba da se ubijem?"

Alo 31.07.2020
Pevačica je revoltirana novim insinuacijama... Nakon informacija da je Luna Đogani bila nešto više od prijatelja sa Mladenom Radulovićem, dečkom njene mame Anabele, osvanule su i njihove zajedničke fotografije, na kojima su, prema mišljenju… »
Luna demantovala vezu sa majčinim dečkom, a evo šta kaže besna Anabela!

Luna demantovala vezu sa majčinim dečkom, a evo šta kaže besna Anabela!

Mondo 31.07.2020
Pevačica sve ovo teško podnosi! Pevačica sve ovo teško podnosi! Nakon što je Luna Đogani u emisiji "Zadruga - narod pita" otkrila da joj se bivši dečko njene majke Anabele Atijas jednom prilikom u pripitom stanju nabacivao, isplivale su i njihove… »

Vesti dana »