Povezane vesti
„Mene bi za četvrto mesto Abramovič poslao u Sibir“
Vesti online 31.07.2020
Bivši menadžer Čelsija Avram Grant prokomentarisao je igru „plavaca“ u prethodnoj sezoni. Čelsi je posle velikih muka stigao do četvrtog mesta na tabeli u Premijer ligi. Ovaj rezultat je ocenjen kao uspeh, pošto će „plavci“ igrati u Ligi šampiona. –… »
Bivši trener Partizana: Roman bi me poslao u Sibir!
Nova 31.07.2020
Avram Grant, nekadašnji trener Čelsija, ali i beogradskog Partizana, prokomentarisao je proteklu sezonu londonskog kluba. Čelsi je prošao kroz period u kom nije mogao da dovodi pojačanja, ali je osvežio sastav i uspeo da stvori zdravu osnovu, na čelu sa… »
Vesti dana »
Slučaj "zvučni top": Advokatska komora Beograda i Više javno tužilaštvo u Beogradu u klinču
RTV pre 5 satijoš 42 povezane
Skupština Srbije završila raspravu, sutra glasanje o svim tačkama dnevnog reda
N1 Info pre 6 satijoš 26 povezanih
Alarmantni podaci za prošlu godinu: Vazduh u Leskovcu bio prekomerno zagađen svakog trećeg dana
Jug press pre 7 satijoš 12 povezanih
Skoro 1.000 više kandidata nego prošle godine za upis na Univerzitet u Beogradu
N1 Info pre 49 minutajoš 39 povezanih



