Povezane vesti

"Pred vama stoji devojčica iz kolone": Poslanica SDSS u hrvatskom Saboru govorila o "Oluji" i dobila aplauz (video)

"Pred vama stoji devojčica iz kolone": Poslanica SDSS u hrvatskom Saboru govorila o "Oluji" i dobila aplauz (video)

Pravda 31.07.2020
"Ovih dana svi pričaju o "Oluji". Bez obzira na to koliko o tome zaista znaju, jesu li proživeli te ratne strahote ili su ih samo posmatrali. Bez obzira na to iz kojeg su ih ugla doživeli". Ovim rečima poslanica SDSS-a u hrvatskom Saboru Ana Šimpraga… »
Dete "Oluje" u hrvatskom saboru: Aplauz, pa uvrede: "kaže se točno"

Dete "Oluje" u hrvatskom saboru: Aplauz, pa uvrede: "kaže se točno"

Mondo 31.07.2020
Anja Šimpraga, poslanica SDSS-a, u saboru je ispričala svoje sećanje na Oluju. Ona je imala osam godina kada je sa porodicom izbegla u Srbiju. Anja Šimpraga, poslanica SDSS-a, u saboru je ispričala svoje sećanje na Oluju. Ona je imala osam godina… »
Devojčica iz kolone '95. Održala govor u Hrvatskom saboru: Salom se prolomio aplauz, a onda je usledio napad (video)

Devojčica iz kolone '95. Održala govor u Hrvatskom saboru: Salom se prolomio aplauz, a onda je usledio napad (video)

Srbija danas 31.07.2020
S ruksakom kupljenim za drugi razred osnovne škole, priča, bila je spremna za put, "put koji nije imao ime, put koji je vodio ko zna gde" Anja Šimpraga, poslanica SDSS u Hrvatskom saboru je ispričala svoje sećanje na akciju "Oluja" kada je kao… »
Anja Šimpraga (SDSS) o Oluji: Ja sam devojčica iz kolone

Anja Šimpraga (SDSS) o Oluji: Ja sam devojčica iz kolone

Nova 31.07.2020
Potpredsednica SDSS-a Anja Šimpraga, u saboru je danas ispričala svoja sećanja na Oluju. Naime, ona je imala samo osam godina kad je s porodicom izbegla u Srbiju. “Ovih dana svi pričaju o Oluji. Bez obzira na to koliko o tome zaista znaju, jesu li… »
Poslanica govorila o Oluji u hrvatskom Saboru, pa je napali: "Pred vama je devojčica iz kolone"

Poslanica govorila o Oluji u hrvatskom Saboru, pa je napali: "Pred vama je devojčica iz kolone"

Telegraf 31.07.2020
"Tada sam odrasla. Za tu jednu noć - rekla je Šimpraga koja je tog leta 1995. imala tek osam godina. Anja Šimpraga, zastupnica SDSS-a, u hrvatskom Saboru je ispričala svoje sećanje na akciju "Oluja". Ona je imala osam godina kad je s porodicom… »

Vesti dana »