Povezane vesti

Oslabljeni Denver lako pao protiv Majamija

Oslabljeni Denver lako pao protiv Majamija

Nova 01.08.2020
Ponadao se Denver da bi posle poraza Klipers od Lejkersa, pobedom nad Majamijem mogao da uđe u ravnopravnu trku sa manje slavnim timom iz LA za drugo mesto na Zapadu. Međutim, oslabljeni neigranjem Džamala Mareja, Gerija Heris i Vila Bartona Nagetsi su… »
Mnogo oslabljen Denver malo pokazao protiv Majamija

Mnogo oslabljen Denver malo pokazao protiv Majamija

Nova 01.08.2020
Ponadao se Denver da bi posle poraza Klipers od Lejkersa, pobedom nad Majamijem mogao da uđe u ravnopravnu trku sa manje slavnim timom iz LA za drugo mesto na Zapadu. Međutim, oslabljeni neigranjem Džamala Mareja, Gerija Heris i Vila Bartona Nagetsi su… »
Katastrofa oslabljenog Denvera na "restartu"! Jokić dobar, ali to je malo!

Katastrofa oslabljenog Denvera na "restartu"! Jokić dobar, ali to je malo!

Mondo 01.08.2020
Nagetsi se držali samo u prvom poluvremenu. Nagetsi se držali samo u prvom poluvremenu Pravi potop Denvera! Majami je dobra ekipa, jedan od tihih favorita Istoka, ali danas su joj i Nagetsi olakšali posao spektakularnim raspadom u drugom poluvremenu… »
Krenuli su da kleknu i svi su pogledali Jokića: Srbin bio na stubu srama zbog dresa, a onda tokom himne napravio potez koji je…

Krenuli su da kleknu i svi su pogledali Jokića: Srbin bio na stubu srama zbog dresa, a onda tokom himne napravio potez koji je…

Sportal blic 01.08.2020
Restart NBA lige je otpočeo u petak, a Denver Nagetsi igraju prvu utakmicu još od meseca marta, protiv Majami Hita. U centru pažnje je naravno Nikola Jokić. Pred svaku utakmicu najjače lige na svetu u Orlandu se intonira himna SAD, a većina igrača… »
Denver plaši rivale - pogledajte kako Jokić diže tegove! (video)

Denver plaši rivale - pogledajte kako Jokić diže tegove! (video)

Mondo 01.08.2020
A nekad je bežao od njih... A nekad je bežao od njih... Nekada je teretana "plašila" Nikolu Jokića, a sada Denver plaši rivale snimcima Srbina iz teretane! Najbolji srpski košarkaš smršao je tokom sezone, posebno za vreme pauze u NBA ligi, pa je… »
Denver plaši rivale: Nagetsi objavili snimak Nikole Jokića iz teretane (video)

Denver plaši rivale: Nagetsi objavili snimak Nikole Jokića iz teretane (video)

Hot sport 01.08.2020
Košarkaši Denver Nagetsa igraju u subotu prvi meč posle skoro četvoromesečne pauze. Rival Denveru je jedan od najboljih timova Istoka Majami Hit, na neutralnom terenu bez navijača u Diznilendu. Nagetsi će u osam mečeva u ‘mehuru’ pokušati da… »
Nurkić: Moja baka je u komi, nosite maske

Nurkić: Moja baka je u komi, nosite maske

N1 Info 01.08.2020
Posle pobede Portlanda nad Memfisom, bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić je imao poruku za sve da čuvaju svoje zdravlje. On je takođe pričao o svojoj baki koja je u komi zbog COVID-19. U pobedi protiv Memfisa Jusuf Nurkić je ubacio 18… »
"Baka mi je u komi, nosite proklete maske!" Nurkić igra NBA i prolazi dramu

"Baka mi je u komi, nosite proklete maske!" Nurkić igra NBA i prolazi dramu

Mondo 01.08.2020
Poznati NBA košarkaš podelio sa javnošću veliku borbu bliskog člana porodice. Poznati NBA košarkaš podelio sa javnošću veliku borbu bliskog člana porodice. Dok je sa saigračima u Orlandu, gde igra za Portland tokom NBA "restarta", centar iz BiH… »
"Plašite: Se... Mnooogo se plašite!" Denver Nagetsi prvi put objavili snimak Nikole Jokića iz teretane i to kao pretnju…

"Plašite: Se... Mnooogo se plašite!" Denver Nagetsi prvi put objavili snimak Nikole Jokića iz teretane i to kao pretnju…

Sportal blic 01.08.2020
NBA liga se opet igra, posle četvoromesečnog prekida zbog pandemije novog korona virusa, a ove subote na parket će i centar koji je član idealne petorke prošlog šampionata. će sa Nagetsima od 19 sati po srednjeevropskom vremenu igrati protiv… »
"U komi je zbog: Korone... Ljudi, ovo je ozbiljno sr***!" Porodična drama Jusufa Nurkića: Nosite proklete maske ako ste…

"U komi je zbog: Korone... Ljudi, ovo je ozbiljno sr***!" Porodična drama Jusufa Nurkića: Nosite proklete maske ako ste…

Sportal blic 01.08.2020
NBA liga se vratila posle četvoromesečnog prekida zbog pandemije, ali novi korona virus i dalje hara. Štaviše, jedan od najboljih centara, bivši saigrač u Denveru a sada član rivalskog Portlanda, , upravo zbog ovog virusa ima neprospavane noći… »
“Baka mi je u komi zbog korone, nosite proklete maske”

“Baka mi je u komi zbog korone, nosite proklete maske”

Nova 01.08.2020
Jusuf Nurkić, košarkaš Portlanda, oglasio se posle pobede svog tima posle produžetka nad Memfisom (140:135), poručivši da prolazi kroz izuzetno težak period. Izuzetno tužan posle trijumfa bio je Nurkić, koji nosi nadimak “bosanska zver”… »

Vesti dana »