Povezane vesti
Vučić bi želeo da ga "obrađuje" Uprava, međunarodne organizacije zabrinute
N1 Info 01.08.2020
Spisak Uprave za sprečavanje pranja novca na kom se nalazi 37 nevladinih organizacija i 20 pojedinaca i dalje je u fokusu javnosti - 142 organizacije, mediji i pojedinci potpisali su zahtev kojim zahtevaju od Ministarstva finansija i Uprave da predoče… »
Lazić: Javnost mora da zna zašto su novinari i NVO sumnjivi
Nova 01.08.2020
Predsednik Upravnog odbora Udruženja javnih tužilaca i zamenika javnih tužilaca Radovan Lazić kaže da je potrebno da Uprava za sprečavanje pranja novca mora da saopšti koje su osnove sumnje zbog kojih traži prikupljanje podataka o NVO i novinarima, da bi… »
Lazić (Udruženja javnih tužilaca): Uprava da saopšti zašto istražuje NVO i medije
Novi magazin 01.08.2020
Uprava za sprečavanje pranja novca treba da saopšti na osnovu kojih sumnji je tražila prikupljanje podataka o nevladinim organizacijama i novinarima, ili će, u suprotnom, dodatno urušiti poverenje u institucije koje je i sada nisko, ocenio je Radovan… »
Vesti dana »
Vremeplov: NATO bombardovao kolonu kosovskih Albanaca, ubijeno 87 civila, više od polovine deca
RTV pre 4 satijoš 1 povezana
Brižit negirala da je Emanuela Makrona ošamarila zbog 30 godina mlađe glumice
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





