Povezane vesti

Oglasio se Prvi put nakon korone – Nikolić: Zvali su me mnogi igrači, ali i predsednik Vučić!

Oglasio se Prvi put nakon korone – Nikolić: Zvali su me mnogi igrači, ali i predsednik Vučić!

Hot sport 01.08.2020
Po prvi put od kada je oboleo od koronavirusa u javnosti se oglasio Miroslav Nikolić. Popularni košarkaški trener dao je intervju za ‘Blic‘ gde je otkrio kako je oboleo od korone. – Prvi simptom koji sam osetio je bila temperatura, odmah sam se… »
"Osećao sam se kao da sam ispao iz voza": Muta Nikolić o užasima korona virusa: Dođe mladić i odjednom ga priključe na…

"Osećao sam se kao da sam ispao iz voza": Muta Nikolić o užasima korona virusa: Dođe mladić i odjednom ga priključe na…

Sportal blic 01.08.2020
Nakon višemesečne izolacije i kada je pomislio da je korona virus sada znatno slabiji protivnik, upao je u jednu utakmicu koju nije očekivao. Miroslav Muta Nikolić je dobio pozitivan nalaz na korona virus, bio je smešten u bolnicu gde je pratio… »
Ispovest Mute Nikolića posle preležanog virusa: "Kao da sam ispao iz voza"

Ispovest Mute Nikolića posle preležanog virusa: "Kao da sam ispao iz voza"

Sportske.net 01.08.2020
Proslavljeni srpski trener govorio je o borbi sa koronavirusom. Miroslav Muta Nikolić je pobedio koronavirus, a otkrio je da mu nije bilo ni malo prijatno. On je u razgovoru za Blic otkrio detalje od prvog momenta kada je osetio simptome. "Prvi simptom… »
Muta Nikolić posle preležane korone: Kao da sam ispao iz voza

Muta Nikolić posle preležane korone: Kao da sam ispao iz voza

Mondo 01.08.2020
Srpski košarkaški trener objasnio kako se izborio sa infekcijom Covid-19, šta je sve preživeo i video u bolnici i da su ga, osim igrača, zvali i predsednik Srbije Aleksandar Vučić i general Nebojša Pavković. Srpski košarkaški trener objasnio… »

Vesti dana »