Povezane vesti
Niče nuklearka u komšiluku: Gradiće je dve zemlje “bivše Juge”
Mondo 01.08.2020
Slovenija i Hrvatska spremne su, prema najavama zvaničnika dve zemlje, da učestvuju u mogućoj izgradnji Nuklearne elektrane Krško 2 (NEK 2). Slovenija i Hrvatska spremne su, prema najavama zvaničnika dve zemlje, da učestvuju u mogućoj izgradnji Nuklearne… »
Grade Krško 2: Slovenija i Hrvatska spremne da investiraju u novi blok nuklearke
Večernje novosti 01.08.2020
SLOVENIJA i Hrvatska spremne su, prema najavama zvaničnika dve zemlje, da učestvuju u mogućoj izgradnji Nuklearne elektrane Krško 2 (NEK 2). Slovenija i Hrvatska su već učestvovale u izgradnji Nuklearne elektrane Krško čije vlasništvo po pola dele… »
Hrvati i Slovenci grade nuklearnu elektranu: Trenutno učestvuju u javnoj raspravi o prekograničnom uticaju ovog projekta!
Pravda 01.08.2020
Hrvatska, kao suvlasnik nuklearne elektrane i susedna zemlja, trenutno učestvuje u javnoj raspravi o prekograničnom uticaju ovog projekta. Slovenija i Hrvatska spremne su da učestvuju u mogućoj izgradnji Nuklearne elektrane Krško 2 (NEK 2), izjavili su… »
Dve zemlje bivše Jugoslavije grade još jednu nuklearnu elektranu?
Sputnik 01.08.2020
Slovenija i Hrvatska spremne su da učestvuju u mogućoj izgradnji nuklearne elektrane „Krško 2“ (NEK 2), izjavili su zvaničnici dve zemlje. Slovenija i Hrvatska već su učestvovale u izgradnji nuklearne elektrane „Krško“ čije vlasništvo po pola dele… »
Hrvati i Slovenci grade nuklearnu elektranu!
Alo 01.08.2020
Hrvatska, kao suvlasnik nuklearne elektrane i susedna zemlja, trenutno učestvuje u javnoj raspravi o prekograničnom uticaju ovog projekta. Slovenija i spremne su da učestvuju u mogućoj izgradnji Nuklearne elektrane Krško 2 (NEK 2), izjavili su zvaničnici… »
Vesti dana »
Teroristički napad u Izraelu?; Pucali na tri lokacije, ima mrtvih i ranjenih FOTO/VIDEO
B92 pre 1 satjoš 28 povezanih
CIK u Prištini: Do 13 sati izlaznost 15,86 odsto; najveća u srpskim sredinama
RTK pre 5 minutajoš 18 povezanih
(Video) Vanredni parlamentarni izbori na Kosovu: Do 13 sati u Leposaviću glasalo 35,90 odsto građana, u Prištini 17,92
Newsmax Balkans pre 5 minutajoš 44 povezane
Posle promenljivog perioda stiže preokret: Evo kakvo vreme nas očekuje narednih dana
NIN pre 1 satjoš 20 povezanih






