Povezane vesti

FOTO: Na Merdaru zaplenjeno više od 10.000 falsifikovanih evra

Radio 021 pre 4 dana
Na kontrolnom punktu Merdare carinici su danas zaplenili 10.500 falsifikovanih evra, saopštila je Uprava carina. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca Kosova i Metohije stigao BMW beogradskih registarskih oznaka kojim je putovao… »

Blačanin sa Kim krenuo u BG, ali su ga zaustavili na merdaru: Pokazao je carinicima torbicu, a onda je usledila akcija

Kurir pre 4 dana
Carinici su danas na kontrolnom punktu Merdare otkrili su prekršaj kada je na red za kontrolu iz pravca КiM stigao BMW beogradskih registarskih oznaka, kojim je sam putovao 37-godišnji državljanin Srbije iz Blaca. Na pitanje da li ima nešto za… »

Na Merdaru zaplenjeno više od 10.000 falsifikovanih evra

RTV pre 4 dana
BEOGRAD - Na kontrolnom punktu Merdare carinici su danas zaplenili 10.500 falsifikovanih evra, saopštila je Uprava carina. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca Kosova i Metohije stigao BMW beogradskih registarskih oznaka kojim je… »

Zaplenjeno falsifikovanih 10.500 evra na Merdaru

Danas pre 4 dana
Carinici na kontrolnom punktu Merdare zaplenili su danas 10.500 falsifikovanih evra, saopštila je Carina Srbije. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca Kosova stigao BMW beogradskih registarskih oznaka, kojim je sam putovao… »

Na Merdaru zaplenjeno više od 10.000 falsifikovanih evra

Blic pre 4 dana
Na kontrolnom punktu Merdare carinici su danas zaplenili 10.500 falsifikovanih evra, saopštila je Uprava carina. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca Kosova i Metohije stigao BMW beogradskih registarskih oznaka kojim je putovao… »

Carinici zaplenili 10.500 lažnih evra na prelazu Merdare

Nova pre 4 dana
Carinici su danas na kontrolnom punktu Merdare zaplenili 10.500 falsifikovanih evra, saopštila je Uprava carina. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca Kosova i Metohije stigao BMW beogradskih registarskih oznaka kojim je putovao… »

Zaplenjeno preko 10.000 falsifikovanih evra

Dnevnik pre 4 dana
Srpski carinici otkrili su danas su na kontrolnom punktu Merdare i zaplenili 10.500 falsifikovanih evra. Prekršaj je otkriven kada je na red za kontrolu iz pravca KiM stigao BMW beogradskih registarskih oznaka, kojim je sam putovao 37-godišnji… »

Vesti dana »