Povezane vesti

Nikola Jokić ljut na sebe i drugove!

Nikola Jokić ljut na sebe i drugove!

Sportske.net 02.08.2020
Srpski košarkaš Nikola Jokić nije bio zadovoljan izdanjem svog tima u meču protiv Majamija. Ekipa sa Floride je slavila sa 20 poena razlike, meč je rešen u trećoj deonici kada je Majami napravio veliku seriju od 13:0. "Nismo pomagali jedni drugima… »
Jokić: Bili smo baš sebični

Jokić: Bili smo baš sebični

Danas 02.08.2020
Nikola Jokić samokritičan, Denver izuzetno loš na početku "restarta" Od selidbe u Orlando, početkom jula meseca, Denver Nagetsi konstantno se suočavaju sa velikim problemima. Ekipa nije bila kompletna; faktički, i tokom kontrolnih mečeva, jedva da… »
Jokić frustriran: Bili smo sebični

Jokić frustriran: Bili smo sebični

Večernje novosti 02.08.2020
ČINjENICA da je Denver igrao bez trojice startera u meču protiv Majamija nije umirila frustraciju Nikole Jokića posle ubedljivog poraza (105:125). Centar Nagetsa nije u tome video opravdanje za odstupanje od igre kakvu tim već godinama gradi. - Nismo… »
Iznervirani Jokić nije mogao da prećuti: Otkrio razlog jučerašnjeg ‘debakla’, pa opleo po saigračima!

Iznervirani Jokić nije mogao da prećuti: Otkrio razlog jučerašnjeg ‘debakla’, pa opleo po saigračima!

Hot sport 02.08.2020
Centar Denvera Nikola Jokić pronašao je uzrok poraza svog tima od Majamija. Nagetsi su doživeli debakl u ‘Pepsi Centru’ sa 125:105, a srpski centar smatra da ključ poraza leži u činjenici da su njegovi saigrači bili sebični. – Majami je bio… »
Jokić: Ne možemo da razmišljamo o plej-ofu

Jokić: Ne možemo da razmišljamo o plej-ofu

N1 Info 02.08.2020
Srpski košarkaš Nikola Jokić rekao je da je spreman za nastavak sezone NBA lige, uprkos porazu od Majami Hita na otvaranju 125:105. "Trenutno sam spreman, ali o doigravanju ne možemo da razmišljamo. Moramo da počnemo da igramo dobru košarku odmah"… »
NBA: Jokić solidan u debaklu Denvera, Toronto održao čas Lejkersima!

NBA: Jokić solidan u debaklu Denvera, Toronto održao čas Lejkersima!

Hot sport 02.08.2020
Nastavak sezone nije prijao Denver Nagetsima, poraženi su od Majami Hita 125:105. Nagetsi su odigrali prvu utakmicu na restartu NBA lige i izgubili od Majami Hita, glavni pokretač svog tima bio je Nikola Jokić koji je odigrao sjajan meč, ali je… »
Jokić ljut posle poraza od Majamija: Bili smo sebični

Jokić ljut posle poraza od Majamija: Bili smo sebični

Nova 02.08.2020
Nikola Jokić, najbolji košarkaš Denvera, bio je besan posle poraza Nagetsa od Majamija (125:105) u prvom meču posle povratka NBA odigranom u Orlandu. Činjenica da je Denver bio žestoko oštećenjen, neigranjem tri startera, ali za Srbina to nije… »
Majami ubedljiv protiv Denvera, 19 poena Jokića

Majami ubedljiv protiv Denvera, 19 poena Jokića

Danas 01.08.2020
Košarkaši Majamija pobedili su večeras u Orlandu ekipu Denvera sa ubedljivih 125:105 (28:26, 28:31, 38:22, 31:26). U redovima Denvera najbolji je bio Nikola Jokić koji je postigao 19 poena, uz sedam skokova i šest asistencija. Majami je bolje počeo… »
Jokić ne može sam: Srpski centar odličan u porazu od Majamija

Jokić ne može sam: Srpski centar odličan u porazu od Majamija

Večernje novosti 01.08.2020
DENVER Nagetsi našeg Nikole Jokića zabeležili su poraz protiv Majamija na startu restarta NBA sezone - 125:105. Presudan momenat desio se na početku drugog poluvreme kada je Majami serijom trojki napravio osetniju razliku i do kraja sigurnom igrom… »
Ni Jokić ne može baš sve sam: Srbin bio blizu tripl-dabla, Džoker svetla tačka Denverovog ubedljivog poraza

Ni Jokić ne može baš sve sam: Srbin bio blizu tripl-dabla, Džoker svetla tačka Denverovog ubedljivog poraza

Sportal blic 01.08.2020
Denver Nagetsi su odigrali prvu utakmicu na restartu NBA lige i izgubili od Majami Hita, glavni pokretač svog tima bio je Nikola Jokić koji je odigrao sjajan meč, ali je izostala podrška saigrača. Rezultatom 125:105 slavio je Hit koji je imao veoma… »

Vesti dana »