Povezane vesti

Nedimović o tome da li ostaje ministar: Selektor bira tim, mi smo tu da trčimo

Nedimović o tome da li ostaje ministar: Selektor bira tim, mi smo tu da trčimo

Radio 021 02.08.2020
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović, odgovarajući na pitanje hoće li na toj funkciji ostati i u novoj Vladi Srbije, rekao je danas da je selektor tu da bira tim. "Videćemo ko će biti ministar, ima vremena, selektor bira tim, mi igrači smo tu… »
Nedimović: Poljoprivreda rekordno - bez problema sa koronom

Nedimović: Poljoprivreda rekordno - bez problema sa koronom

Dnevnik 02.08.2020
BEOGRAD: „Svi meseci iza nas pokazali da Srbija ne samo da imamo dovoljno hrane za sebe, nego imamo da izvezemo za sve okolne zemlje, rekao je danas ministar poljoprivrede Branislav Nedimović. Tokom gostovanja na TV Prva, Nedimović je kazao da se roba… »
Nedimović: Srbija ima dovoljno hrane, paradajz ne uvozimo već mesec i po dana

Nedimović: Srbija ima dovoljno hrane, paradajz ne uvozimo već mesec i po dana

N1 Info 02.08.2020
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović rekao je da su prethodni meseci pokazali da Srbija ima dovoljno hrane i za sebe i za izvoz. Naveo je da hrane ima toliko da Srbija može da je izvozi i za sve okolne zemlje, i to čak i one najpotrebnije… »
Nedimović: Srbija ima dovoljno hrane i za sebe i za izvoz, problem samo u govedarstvu

Nedimović: Srbija ima dovoljno hrane i za sebe i za izvoz, problem samo u govedarstvu

Novi magazin 02.08.2020
Ministar poljoprivrede Branislav Nedimović rekao je da su prethodni meseci pokazali da Srbija ima dovoljno hrane i za sebe i za izvoz. Naveo je da hrane ima toliko da Srbija može da je izvozi i za sve okolne zemlje, i to čak i one najpotrebnije… »

Vesti dana »