Povezane vesti
Kirjos odustao od Ju-Es Opena zbog korone
Dnevnik 02.08.2020
KAMBERA: Australijski teniser Nik Kirjos najavio je da neće igrati na predstojećem Ju-Es Openu zbog pandemije korona virusa. Kirjos, 40. igrač sveta, kritikovao je održavanje egzibicionih turnira koji su održavani u proteklom perioodu, posebno Adrija tur… »
Kirjosu baš smeta Đoković: Australijanac se povukao sa Ju-Es opena, ali ni to nije prošlo bez prozivki (video)
Večernje novosti 02.08.2020
NE može Nik nikako bez Novaka. Čak ni kada je 100 sekundi u pitanju. Nik Kirjos se javno, u snimku koji traje minut i 40 sekundi obratio javnosti i tom prilikom objasnio razloge zbog kojih neće igrati na Ju-Es openu. - Boli me što neću igrati na jednom… »
Bojkotuje US open i (naravno) proziva: Kirjos pročitao Amerikancima razloge
Mondo 02.08.2020
U 100 sekundi nije pomenuo ime Novaka Đokovića, što ne znači da mu se nije obratio. U 100 sekundi nije pomenuo ime Novaka Đokovića, što ne znači da mu se nije obratio. Malo gledajući u papir, malo u objektiv kamere, Nik Kirjos saopštio je razloge zbog… »
Vesti dana »
Mladić i devojka stari 19 godina poginuli u Bušijama, tinejdžerka teško povređena: Sleteli kolima u kanal
Newsmax Balkans pre 20 minutajoš 16 povezanih
Sunčano sa temperaturom iznad proseka: Drugog dana vikenda stiže zahlađenje
Euronews pre 10 minutajoš 14 povezanih
Treći tripl-dabl zaredom: Jokić vodio Denver do velikog preokreta
Sport klub pre 15 minutajoš 15 povezanih
Danas se navršava 11 godina od pada vojnog helikoptera kod Beograda i pogibije sedam osoba
Beta pre 5 minutajoš 5 povezanih




