Povezane vesti

Aleksandar Katai: Igra će izgledati sve bolje

Aleksandar Katai: Igra će izgledati sve bolje

Hot sport 02.08.2020
Izabranici Dejana Stankovića na premijeri sezone savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 3:0 i na fenomenalan način otvorili takmičenje u Superligi Srbije, a utiske posle odličnog starta izneo je povratnik u crveno-beli dres Aleksandar Katai. –… »
Katai: Saradnja sa saigračima sjajna, odlično kombinujemo

Katai: Saradnja sa saigračima sjajna, odlično kombinujemo

Mozzart sport 02.08.2020
“Nikada nije prijatno igrati pred praznim tribinama, pogotovo na Marakani”. Izabranici Dejana Stankovića na premijeri sezone Superlige savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 3:0 i na veoma dobar način otvorili takmičenje. Utiske posle… »
Katai: Nije prijatno igrati na praznoj “Marakani”

Katai: Nije prijatno igrati na praznoj “Marakani”

Nova 02.08.2020
Aleksandar Katai, fudbaler Crvene zvezde, smatra da su tri osvojena boda najvažnija stvar iz pobede protiv Novog Pazara u prvom kolu Superlige (3:0). “Odigrali smo dobru utakmicu. U ovom trenutku je najbitnije da smo upisali tri boda i pobedom otvorili… »
Eraković posle debija za Zvezdu: Bilo je pozitivne treme

Eraković posle debija za Zvezdu: Bilo je pozitivne treme

Sportski žurnal 02.08.2020
Devetnaestogodišnji defanzivac juče je debitovao za Zvezdu u meču prvog kola Superlige protiv Novog Pazara, u kom su izabranici Dejana Stankovića slavili 3:0. Mladi fudbaler Crvene zvezde Strahinja Eraković rekao je da je bio uzbuđen zbog svog… »
Eraković blista od sreće, ovo je tek početak...

Eraković blista od sreće, ovo je tek početak...

Sportske.net 02.08.2020
Mladi štoper Crvene zvezde presrećan posle debija na zvaničnom meču. Debitovao je Strahinja Eraković za seniorski tim Crvene zvezde, na takmičarskom meču, u trijmufu protiv Novog Pazara (3:0), a devetnaestogodišnji defanzivac ističe da je to… »
Zvezdin tinejdžer: Žal zbog debija pred praznim tribinama

Zvezdin tinejdžer: Žal zbog debija pred praznim tribinama

Nova 02.08.2020
Talentovani fudbaler Crvene zvezde Strahinja Eraković rekao je da je bio uzbuđen zbog svog debitatantskog nastupa za seniorski tim crveno-belih. Devetnaestogodišnji defanzivac debitovao za Zvezdu u meču prvog kola Superlige protiv Novog Pazara, u kom… »
Stanković zadovoljan: Sanoga sam za ovo čuvao, da sam Eraković trčao bih do kuće od sreće

Stanković zadovoljan: Sanoga sam za ovo čuvao, da sam Eraković trčao bih do kuće od sreće

Večernje novosti 01.08.2020
TRENER Crvene zvezde Dejan Stanković je imao dosta razloga za zadovoljstvo. Njegov tim je lako i ubedljivo došao do trijumfa protiv Novog Pazara na stadionu “Rajko Mitić”. - Rekao sam i na konferenciji pred meč da je za nas ovo poslednja pripremna… »

Vesti dana »