Povezane vesti

Kako je Boža Maljković stao na put Ronaldu koji je želeo srpsku lepoticu!

Kako je Boža Maljković stao na put Ronaldu koji je želeo srpsku lepoticu!

Sportske.net 02.08.2020
Boža Maljković ispričao zanimljivu anegdotu. Sećate se onog tima Real Madrida koji je igrao i protiv Partizana u Ligi šampiona? Da, u tom timu je bio i brazilski as Ronaldo, to su ti čuveni "Galaktikosi" u kojima su nastupali i Zidan, Bekam, Figo… »
Pravi Ronaldo je odlepio za fatalnom plavušom iz Srbije: Proslavila se u čuvenom filmu "Munje", a kad ju je Zuba video: Daj…

Pravi Ronaldo je odlepio za fatalnom plavušom iz Srbije: Proslavila se u čuvenom filmu "Munje", a kad ju je Zuba video: Daj…

Sportal blic 02.08.2020
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković ispričao je anegdotu u kojoj je glavni lik čuveni fudbaler Ronaldo. Srbin je tada trenirao KK Real Madrid, a za fudbalsku selekciju je igrao popularni Zuba. Otkrio je Maljković kako su se tada… »
Kako su dve novinarke iz Srbije očarale Ronalda: Samo je ponavljao "daj mi njihov broj"

Kako su dve novinarke iz Srbije očarale Ronalda: Samo je ponavljao "daj mi njihov broj"

Telegraf 02.08.2020
Jedna anegdota koju je ispričao Boža Maljković. Legendarni košarkaški trener Božidar Maljković ispričao je jednu anegodtu iz vremena kada je od 2004. do 2006 godine bio trener Reala, dok je za fudbalsku sekciju tog kluba igrao legendarni Brazilac… »
Kako je Ronaldo "odlepio" za Majom Mandžukom! Otkriva Boža Maljković!

Kako je Ronaldo "odlepio" za Majom Mandžukom! Otkriva Boža Maljković!

Mondo 02.08.2020
Legendarni košarkaški stručnjak ispričao je sjajnu anegdotu iz Reala: "Lopov stari mi je tražio njihov broj!" Legendarni košarkaški stručnjak ispričao je sjajnu anegdotu iz Reala: "Lopov stari mi je tražio njihov broj!" Košarkaški stručnjak… »

Vesti dana »