Povezane vesti

Hamilton na tri točka do pobede za VN Velike Britanije 2020.

Hamilton na tri točka do pobede za VN Velike Britanije 2020.

Vrele gume 02.08.2020
Srećni Hamilton „došepao“ do pobede Relativno dosadna trka za VN Velike Britanije, imala je hičkokovsko finale, gde je Luis Hamilton još jednom bio taličan i odneo pobedu. Britanac je uspeo da trijumfuje u dramatičnoj završnici nakon pucanja… »
Hamilton: Srce mi je umalo stalo...

Hamilton: Srce mi je umalo stalo...

N1 Info 02.08.2020
Vozač Mercedesa Luis Hamilton istakao je da nije bio siguran hoće li završiti trku za Veliku nagradu Britanije pošto mu je pukao prednji pneumatik. Britanac je na čuvenom 'Silverstonu' ostvario treću pobedu zaredom ove sezone. Trka je bila izuzetno… »
“Umalo mi je stalo srce, molio sam se samo da se završi”

“Umalo mi je stalo srce, molio sam se samo da se završi”

Nova 02.08.2020
Luis Hamilton je na spektakularan način stigao do pobede na Velikoj nagradi Britanije. On je na domaćoj stazi Silverston uspeo da stigne prvi na cilj, iako mu je u poslednjem krugu pukla guma. Britanac je ostvario treću pobedu zaredom ove sezone… »
Haos u Britaniji – Hamilton na tri točka do pobede!

Haos u Britaniji – Hamilton na tri točka do pobede!

Nova 02.08.2020
Luis Hamilton, vozač Mercedesa, ostvario je treću uzastopnu pobedu u ovogodišnjem šampionatu Formule 1, na Velikoj nagradi Britanije. On je u poslednjem krugu ostao bez prednjeg pneumatika, ali je uspeo da završi trku. Britanac je upisao 87. pobedu u… »
F1: Hamilton u dramatičnoj završnici pobedio u Silvestonu

F1: Hamilton u dramatičnoj završnici pobedio u Silvestonu

Nacionalna klasa 02.08.2020
Luis Hamilton je posle više od 50 “laganih” i bezbrižnih krugova doživeo pravu dramu na trci za VN Velike Britanije, ali je ipak došao do pobede i pored kompletnog popuštanja jednog pneumatika. Tako je kroz cilj prošao na tri čitava pneumatika… »
Ovo je guma sa kojom je Hamilton osvojio Silverston, bukvalno se "rascvetala"

Ovo je guma sa kojom je Hamilton osvojio Silverston, bukvalno se "rascvetala"

Telegraf 02.08.2020
Britanac je imao sreće da mu se peh desio pred samim ciljem. Luis Hamilton je u Silverstonu upisao sedmu pobedu u karijeri, treću ovesezone i udaljio se konkurenciji u generalnom plasmanu, ali sasvim sigurno da će je doveka pamtiti zbog načinana koji… »

Vesti dana »