Povezane vesti

Nikolić za SK: Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

Nikolić za SK: Zvezdi je mesto u Ligi šampiona

N1 Info 03.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Veljko Nikolić u razgovoru za Sport Klub sumirao je utiske posle prvog kola nove sezone Superlige Srbije u kome su crveno-beli slavili protiv Novog Pazara rezultatom 3:0. Mladi vezista je malo kasnio sa pripremama za novu sezonu… »
Katai: Nedostaju navijači, ali moramo da se naviknemo

Katai: Nedostaju navijači, ali moramo da se naviknemo

N1 Info 03.08.2020
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Katai siguran je da će njegov tim igrati sve bolje kako sezona odmiče. Izabranici Dejana Stankovića na premijeri sezone savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 3:0. “Odigrali smo dobru utakmicu. U ovom trenutku je… »
Tomane: Dobro sam odigrao, golovi će doći

Tomane: Dobro sam odigrao, golovi će doći

Mozzart sport 03.08.2020
”Naravno da uvek može bolje” , ističe Portugalac. Crvena zvezda je odlično ušla u sezonu ubedljivim trijumfom nad Novim Pazarom (3:0), a priliku za nove minute na tom meču dobio je i Tomane, koji je odbrani gostiju pravio probleme izvlačenjem na… »
Napadač crveno-belih o startu sezone: Tomane – ‘Zadovoljan sam, ali uvek može bolje’!

Napadač crveno-belih o startu sezone: Tomane – ‘Zadovoljan sam, ali uvek može bolje’!

Hot sport 03.08.2020
Napadač crveno-belih, Antonio Tomane, rekao je da će njegova ekipa iz meča u meč biti ubedljivija i veruje da će i njegova igra biti bolja. Crvena zvezda je sjajno ušla u novu sezonu, savladali su Novi Pazar rezultatom 3:0, a jedan do zapaženijih… »
Tomane: Veliki smo tim, biće i mojih golova

Tomane: Veliki smo tim, biće i mojih golova

Nova 03.08.2020
Antonio Tomane, fudbaler Crvene zvezde, smatra da je dragocena pobeda protiv Novog Pazara (3:0) u prvom kolu Superliga, te da mu je sada važnije da radi za ekipu od toga da li je postigao gol. “Bilo je veoma važno da trijumfujemo na otvaranju… »
Primio tri komada od Zvezde, pa poručuje: S Partizanom kudikamo lakše!

Primio tri komada od Zvezde, pa poručuje: S Partizanom kudikamo lakše!

Mondo 03.08.2020
"Sa ovom utakmicom nestala je trema", poručio je Drobnjak. "Sa ovom utakmicom nestala je trema", poručio je Drobnjak. Ako je nešto bilo dobro kod Novog Pazara na "premijeri" nove sezone protiv Crvene zvezde, onda je to golman Marko Drobnjak koji je… »
"Bićemo sve: Bolji!" Katai puca od samopouzdanja nakon povratničkog debija: "Saradnja sa saigračima je sjajna!"

"Bićemo sve: Bolji!" Katai puca od samopouzdanja nakon povratničkog debija: "Saradnja sa saigračima je sjajna!"

Sportal blic 02.08.2020
Izabranici Dejana Stankovića na premijeri sezone savladali su ekipu Novog Pazara rezultatom 3:0 i na fenomenalan način otvorili takmičenje u Superligi Srbije. Navijači kluba iz Ljutice Bogdana su na startu mogli da vide delić magije, povratnika … »

Vesti dana »