Povezane vesti

Goca Tržan: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi!

Goca Tržan: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi!

Svet plus 03.08.2020
Pevačica je poručila da ona nije ni Nina Badrić, ni Neda Ukraden, te da ne kuka i ne traži pomoć države. Goca Tržan smatra, narod je srećan što estrada nema od čega da živi! Goca Tržan (46) pokrenula je lavinu komentara na Tviteru, zbog… »
Estradna kriza: Nije mi problem da kopam krompir, daće mi i mama pare!

Estradna kriza: Nije mi problem da kopam krompir, daće mi i mama pare!

Mondo 03.08.2020
Pevačica iskreno o tome kako se otkazivanje nastupa odrazilo na nju! Pevačica iskreno o tome kako se otkazivanje nastupa odrazilo na nju! S obzirom na to da zbog pandemije korona virusa nije bilo posla za estradne umetnike, mnogi od njih imaju velike… »
Haos na Tviteru: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi! (video)

Haos na Tviteru: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi! (video)

Mondo 03.08.2020
Pevačica napisala tvit koji je razbesneo mnoge! Pevačica napisala tvit koji je razbesneo mnoge! S obzirom na to da zbog pandemije korona virusa nije bilo posla za estradne umetnike, mnogi od njih imaju velike finansijske gubitke. Mnogi su se javno… »
Vidim da je narod baš srećan što nemamo od čega da živimo! Gocu napali na društvenim mrežama, pa svima odbrusila! (foto)

Vidim da je narod baš srećan što nemamo od čega da živimo! Gocu napali na društvenim mrežama, pa svima odbrusila! (foto)

Kurir 03.08.2020
Goca Tržan javno je iskrtikovala sve one koji likuju nad novonastalom teškom situacijom. Naime, ona je nedavno priznala da zbog pandemije "krpi kraj sa krajem", a sada je i pokazala zube onima koji smatraju da "estradnjaci nemaju pravo da se žale"… »
Goca Tržan: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi

Goca Tržan: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi

Nova 03.08.2020
Pevačica Goca Tržan na Tviteru se dotakla trenutne situacije koja vlada među pevačima koji ne rade zbog koronavirusa. Ona je navela kako pojedini likuju zbog toga što dosta muzičara nema nikakav izvor prihoda, s obzirom da su im svi nastupi… »
Goca: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi! Vatrogasac Srki: Tišina, kako je radnicima?!

Goca: Narod je srećan što estrada nema od čega da živi! Vatrogasac Srki: Tišina, kako je radnicima?!

Telegraf 03.08.2020
Goca je poručila da ona nije ni Nina Badrić, ni Neda Ukraden, te da ne kuka i ne traži pomoć države. Goca Tržan (46) pokrenula je lavinu komentara na Tviteru, zbog situacije u kojoj se nalaze estradni umetnici i njihove kolege i saradnici. - Vidim… »

Vesti dana »