Povezane vesti

Emotivno – najbolji teniser sveta otvorio dušu: Novak otkrio da je plakao zbog Troickog, a i šta je kupio od prve zarade!

Emotivno – najbolji teniser sveta otvorio dušu: Novak otkrio da je plakao zbog Troickog, a i šta je kupio od prve zarade!

Hot sport 03.08.2020
Najbolji teniser sveta je u podkastu kod Vaseka Pospišila otktio detalje za koje niko nije znao. Najpre se prisetio svog prvog turnira, kada je imao samo osam godina. Novak je ostvario pobedu na svom debiju, a zatim je usledio poraz od Viktora Troickog… »
Emotivna ispovest Novaka Đokovića: Uvek zovem mamu kada pobedim i kako sam plakao zbog Viktora Troickog

Emotivna ispovest Novaka Đokovića: Uvek zovem mamu kada pobedim i kako sam plakao zbog Viktora Troickog

Večernje novosti 03.08.2020
NOVAK Đoković, najbolji teniser sveta, govorio je o situacijama sa kojim se suočavao u detinjstvu. On je gostovao u ATP podkastu gde su se uz njega našli Marat Safin, Jevgenij Kafeljnikov i Mihail Južni. Đoković je govorio o počecima svoje… »
Novak: Mnogo sam plakao…

Novak: Mnogo sam plakao…

Nova 03.08.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, govorio je o situacijama sa kojim se suočavao u detinjstvu. On je gostovao u ATP podkastu gde su se uz njega našli Marat Safin, Jevgenij Kafeljnikov i Mihail Južni. Pročitajte još: “Moj sin bi pobedio Novaka… »

Vesti dana »